Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bir iki güne koyulaşması lazım teste göre aynı saatte sıvı alımına dikkat ederek devam et bakalım nolacak
Çok erken şaşırttı beni ilk kez bukadar erken. Bakalım devam edicem test yapmaya. Teşekkür ederim

Çok erken şaşırttı beni ilk kez bukadar erken. Bakalım devam edicem test yapmaya. Teşekkür ederim
Hamile kaldığım ay ovulasyona döngüme göre başlamıştım. Tam koyuyu yakalayamadım dedim bu ay yumurtlama olmayacak mı ne :) erken yumurtlama olmuş seninde öyle olabilir canım o yüzden değerlendir günlerini kaçırma

kız böyle dua etme, 39 mu 40 mı ne zaman tamamlanıyorsa o zamana dek büyüsün serpilsin bebişin :)
ayrıcaaa iyi ki doğdun, nice yaşların olsun =)

Çok tşk ederim kuzum ama yata yata
ben de sessizgemiyi merak etmiştim. ayrıca seni de merak etmiştim kuzucum. nasılsın bakalım =)
iyi ki doğdun ayrıca canımın içii, seni çok göresim var bebişini de öpesim :) paşa ne bekledik seni demek istiyorum ona :))
seviyorum seniii:KK200:

canım sen daha iyi bilirsin ama 2. doğumlar daha kolay olur derler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah. senin de azaldı zaman :)

dualarımızdasın canım. güzelce dinlen, kafanı dağıtmaya bak.
sonuç ne zaman netleşecek :KK49:

oo başaklar sarmış dört bir yanımızı. iyi ki doğdun tatlı ve bilinçli annecik seni =) büyük gün cuma değil mi??

her şey yolunda gidecek inşallah canım. güzel haberlerini bekliyoruz.
dualarında bizi de unutma
Gecmis dogum gunun kutlu olsun :))))))
Benim de bugün :))))))
Canım çok tsk ederim seninde geçmiş doğum günün kutlu mutlu olsun

kız böyle dua etme, 39 mu 40 mı ne zaman tamamlanıyorsa o zamana dek büyüsün serpilsin bebişin :)
ayrıcaaa iyi ki doğdun, nice yaşların olsun =)
Canım benim çok sağol ama yata yata vakit geçmiyor sizin gibi özgür değilim ne yazıkki birde ben ne yaparsam yapayım en son hafta 36 da çocuk doğacak. Dikiş o zaman alincak .Dikiş alındığı zamanda çocuk durmayacak bizim durumumuz hep boyle:)

ben de sessizgemiyi merak etmiştim. ayrıca seni de merak etmiştim kuzucum. nasılsın bakalım =)
iyi ki doğdun ayrıca canımın içii, seni çok göresim var bebişini de öpesim :) paşa ne bekledik seni demek istiyorum ona :))
seviyorum seniii:KK200:

canım sen daha iyi bilirsin ama 2. doğumlar daha kolay olur derler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah. senin de azaldı zaman :)

dualarımızdasın canım. güzelce dinlen, kafanı dağıtmaya bak.
sonuç ne zaman netleşecek :KK49:

oo başaklar sarmış dört bir yanımızı. iyi ki doğdun tatlı ve bilinçli annecik seni =) büyük gün cuma değil mi??

her şey yolunda gidecek inşallah canım. güzel haberlerini bekliyoruz.
dualarında bizi de unutma

X