Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğuma nasipsd 5 gün kaldı ve benim korkularım arttı
sezeryan mı olacaksın cnm korkma hepimizin son zamanları korkuları başlıo ne yazıkki ama aklıma o cok ıstedıgım her ay testlerle hüsrana ugradığım zamanlar gelio ve hemen kndımı toparlıorum bakıcam onun annesı bnm ben gucluyum o bnmle iyi olacak ben onunla dıorum rabbım saglıklı dogumlar nasıp etsın amın.

Kizlar nasilsiniz iyi haberleri okuyorum vala seviniyorum .Bende bugun arastirma hastanesinde kısırlık bölümüne basvurdum bastan tahlil yapcak adetin 2 ve 3 gunu 21 progestrn istedi esim icin test istedi hazir evdeyim dedim devlete gideyim ozele para akitmak yersiz bu issizligimde alttan makineyle bakti amh testim eksik dedim gerek gormiyorim bi sürü yumurtan var dedi bakalim artik ne olcak hepinizi öpuyorum evdeyim ama isten daha yogunum evde

Rahim filmi çektim iki tüpte kapalı en son 5 defa denedşkten sonra zor bela sağ açılmış sol açılmadı anezteziyle çekildi kalktım cok arıyordu canm benimnm ikisi kapalıymış die acım çok olmuş olabilir :'( şansım var Dr :' (

Kızlar ben de 1 seneden fazladır hamile kalamadım, 1 düşüğüm olmuştu geçen ay rahim filmi çekildim, tüplerim açık çıktı, yumurta sayım da çok iyiymiş ama hsg çekildiği ay korunmuştuk, yeni regl oldum bakalım Ekim ayında güzel bir sürpriz bekleyebilir mi acaba :) çok umutluyum, inşallah sağlıkla olsun, bu sefer benimle kalsın

Şükr et cnm bnm de 2 düşüğüm vardı sonra olmadı dün rahim filmi çekildim 2 tüpümden kapalı çıktı sağ tarafa zor bela açıldı şükürler olsun ama sol taraf açılmadı

Ve benmde rahim yapım ve yumurtlarm çok iyiydi hiçbir sıkıntımız yoktu taki dün bnm rahim filmime kadr

Şükr et cnm bnm de 2 düşüğüm vardı sonra olmadı dün rahim filmi çekildim 2 tüpümden kapalı çıktı sağ tarafa zor bela açıldı şükürler olsun ama sol taraf açılmadı
dr acılınca ne dedi cnm?Benimde laparoskopiyle kapalı olan sağ tüp açıldı temmuzda.Ama zor geçiş saglanıyormus acılsada,raporumda öyle yazıyor.Sol acıktı zaten.Bana cok umutlu konuşmadı dr.Zor geçti falan dedi.Tekrar kapanabilirmiş.Sana dediler mi bisey?

Canm bana dedi sağ tüp tamamen açıldı kapanır demedi zaten sağ az kapalıymış ama sol en kapalı olanmış dedi 6 ay boyunca gebe kalmazsam laparoskopiyle açarz ama tamamen açılardan diyemem açlmazsa diyememem dedi ama sağ tamamen açılmış yani senin ikiside mi kapalıydı

Benim sol acıktı,sağda sıvı var dedi laparoskapiyle girdiler ama sislik varmış sadece sıvı yokmuş.Girmisken açmışlar ama zorlanarak gecmş ilaç.Ben sağdan yımurtluyorm geneldehayırlısı,sen hamile kalabiliyorsn tüp de açılmış ins busefer sıkı sıkı tutunur annesine kuzu

Allahım sesini duysun senin herhalde tüpte yayılma olmuş ondan ameliyat olmuş bnde yayılma yoktu çok şükür Rabbim ikmznde yüzüne baksnnn çok morelim bozuldu sonra dedim Allaha bin sür bi tüpümden açıldı sonra baktım ki Bn dış gebelik ameliyat oldum içime girmişken neden yapılar Allahın cezaları gördüler herşeyi laparoskopiyle yaptılar Eğer Allah korsn olmazsa aynı ameliyatı olmak zorundayım

Tabi cnm düşün 2 tüp kapalıyken kalmışsın.1 i açıldı simdi.Rabbimin izniyle olur insallahhh

Tabi cnm düşün 2 tüp kapalıyken kalmışsın.1 i açıldı simdi.Rabbimin izniyle olur insallahhh
Oyy yerim seni yaa Allah bin defa Razı olsn emin ol sende bende kalacaz ve bi doktora sabitli kalma hepsine sor hayatm bn artk kimseye güvenmyorm doktrlarn biri başka biri başka söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…