Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2189976 Kendim bile inanamadım hala ama benim sıpa gelmiş annesine :KK71::KK73:
Hayırlı olsun gülüm ne güzel haber ❤ bugün duygulanma günüm galiba :) Zeynebim doğurdu, sen bebişi yakaladın ❤ Allah sağlıkla tamamına erdirsin, kucağına aldığın günleri de görürüz inşallah ❤

Hayırlı olsun gülüm ne güzel haber ❤ bugün duygulanma günüm galiba :) Zeynebim doğurdu, sen bebişi yakaladın ❤ Allah sağlıkla tamamına erdirsin, kucağına aldığın günleri de görürüz inşallah ❤
Allah razı olsun ablacım evet bi Zeynep doğurdu diğeri hamiş kaldı ne güzel hiç boş bırakmıyoruz :halay:amin abla inşaallah hepimiz sağklıcakla kucağımıza alırız seninde az kaldı maşallah :KK200:

Allah razı olsun ablacım evet bi Zeynep doğurdu diğeri hamiş kaldı ne güzel hiç boş bırakmıyoruz :halay:amin abla inşaallah hepimiz sağklıcakla kucağımıza alırız seninde az kaldı maşallah :KK200:
Canımm çok sevindimm. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah :nazar::anneadayı:

Amin kuzum benim bende yapmıştım 6 ay önce bu ikinci yapışım ama daha çok kafa rahatlığı kuzum ya ben bu ay ümitsizdim darısı sana ve isteyen herkese olsun inşaallah :)
Aminn cnm o kafa rahatlığı bizede olr inşaallah kuzm

kız böyle dua etme, 39 mu 40 mı ne zaman tamamlanıyorsa o zamana dek büyüsün serpilsin bebişin :)
ayrıcaaa iyi ki doğdun, nice yaşların olsun =)

ben de sessizgemiyi merak etmiştim. ayrıca seni de merak etmiştim kuzucum. nasılsın bakalım =)
iyi ki doğdun ayrıca canımın içii, seni çok göresim var bebişini de öpesim :) paşa ne bekledik seni demek istiyorum ona :))
seviyorum seniii:KK200:

canım sen daha iyi bilirsin ama 2. doğumlar daha kolay olur derler. Allah bir avazda kurtarsın inşallah. senin de azaldı zaman :)

dualarımızdasın canım. güzelce dinlen, kafanı dağıtmaya bak.
sonuç ne zaman netleşecek :KK49:

oo başaklar sarmış dört bir yanımızı. iyi ki doğdun tatlı ve bilinçli annecik seni =) büyük gün cuma değil mi??

her şey yolunda gidecek inşallah canım. güzel haberlerini bekliyoruz.
dualarında bizi de unutma
Sonuç pazar belli olcak bugün 6. Gün dünden beri kasıklarda hafif batmalar var hafifde bulantı ama adet belirtisimi bunlar bilmiyom

Negatifi yükleme kendine.Neden olmasın?Olur insallah:dua:Olmasa bile dünyanın sonu değil,hep düstük düstük kalktık burda.O nefes alıp verdiği sürece umut var.Sen suan hamilesin,tutar tutmaz.Keyfini cıkar,sev göbüsünü,hosgeldin de:)Ben yumurtalarımı bile seviyorm kız:KK70:Öyle bir delilik hali:KK70:
Ay canım benim çok tatlısın yaa yerim seni:) inşallah canım hepinizin olsun rabbim bekletmesin artık

Kızlar çok güzel sarışın bir kızım oldu 3573 gram biraz ağrım var yürümekte zorlanıyorum ama Rabbim saglik versin inşaallah sizlere de hayırlısı ile kurtulmayı nasip etsin :dua:
Oyy nasıl içimi ısıttı mesajın maşallah Allah analı babalı büyütsün kuzunu :))

Kızlar çok güzel sarışın bir kızım oldu 3573 gram biraz ağrım var yürümekte zorlanıyorum ama Rabbim saglik versin inşaallah sizlere de hayırlısı ile kurtulmayı nasip etsin :dua:
ayyy allahım hayırlı uğurlu olsun anasına babasına ilk önce insallah evine huzur bereket getirsin kızın gözün aydın cnm çok sevindim rabbim bizlere de bnasip etsin inşallahhh:KK200:

Ayy ne guzeeell❤
Saglikla sihatle,Allah anali babali buyutsun insallah❤ Sende yurudukce daha da cabuk toparlarsin insallah

Gözün aydın olsun kuzum ❤ Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin prensesini ❤ sana da acil şifalar dilerim

Hayırlı günler herkese ben bugün bebeğimi kucağıma aldım çok ağrım var sizlerden dua istiyorum Rabbim herkese bu duyguyu yaşatmayı nasip etsin canı gönülden dualarım sizinle hamile olanlarada rabbim sağ Salim kuçaklarına almayı nasip etsin :KK200::KK200::KK200::KK200:inŞaAllah amin

Hayırlı olsun gözünüz aydın canım ❤️

Pembe cıktı diye umutlanıp,gebelik testinde negatif görenler de bugun:bicak:

Biraz daha t koyu olması lazım. Gebelikte çıkmadı için ümidini kaybetme ❤️

Eki Görüntüle 2189976 Kendim bile inanamadım hala ama benim sıpa gelmiş annesine :KK71::KK73:

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindimmm :)

Canım seninde gözün aydın rabbim hayırlı evlat etsin inşallah bizede nasip etsin sağlıkla alalım kucaklarımıza ❤️

Hayırlı olsun gözünüz aydın canım ❤️

Biraz daha t koyu olması lazım. Gebelikte çıkmadı için ümidini kaybetme ❤️

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindimmm :)

Canım seninde gözün aydın rabbim hayırlı evlat etsin inşallah bizede nasip etsin sağlıkla alalım kucaklarımıza ❤️
Teşekkür ederim canım:):)

X