Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm anesteziyle çektm ama kalktgmda çok fena ağrm vardı dün kan geliyordu ama bugün yok hafif karnm agryor ama gaz sıkışmasıı agrısı antibiyotik verdi fitil agrı kesici kullanaym mı sizce
Hafif kanama oluyor,fitili kullan mutlaka.Ben de antibiytik kullandım.Sonucta bi müdahale var.Ağrı kesiiciyi sen biilirsin de fitili ihmal etme cnm

Allah yardmcn olsn cnm bnm doktorm korn demedi sadeece 3 4 gün ilişki yasak dedi sen antibiyotik fitil agrı kesici verdi mi
bana ağrı kesici ve antibiyotik verdi canım ama sadece lekelenmem olduğu için kullanmadım ikisini de,antibiyotikler bünyeme biraz ağır geliyor, çok şükür sorun da olmadı

bana ağrı kesici ve antibiyotik verdi canım ama sadece lekelenmem olduğu için kullanmadım ikisini de,antibiyotikler bünyeme biraz ağır geliyor, çok şükür sorun da olmadı
Bnmde kanamam yok çok şükür bnde antibiyotik kullanmak istmyorm agır geliyor bana da fitilide kullanıp kullanmamkta kararszm :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…