Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2189976 Kendim bile inanamadım hala ama benim sıpa gelmiş annesine
Hayırlı olsun gülüm ne güzel haber ❤ bugün duygulanma günüm galiba :) Zeynebim doğurdu, sen bebişi yakaladın ❤ Allah sağlıkla tamamına erdirsin, kucağına aldığın günleri de görürüz inşallah ❤

Allah razı olsun ablacım evet bi Zeynep doğurdu diğeri hamiş kaldı ne güzel hiç boş bırakmıyoruz amin abla inşaallah hepimiz sağklıcakla kucağımıza alırız seninde az kaldı maşallah

Allah razı olsun ablacım evet bi Zeynep doğurdu diğeri hamiş kaldı ne güzel hiç boş bırakmıyoruz amin abla inşaallah hepimiz sağklıcakla kucağımıza alırız seninde az kaldı maşallah
Canımm çok sevindimm. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah

Amin kuzum benim bende yapmıştım 6 ay önce bu ikinci yapışım ama daha çok kafa rahatlığı kuzum ya ben bu ay ümitsizdim darısı sana ve isteyen herkese olsun inşaallah :)
Aminn cnm o kafa rahatlığı bizede olr inşaallah kuzm

Sonuç pazar belli olcak bugün 6. Gün dünden beri kasıklarda hafif batmalar var hafifde bulantı ama adet belirtisimi bunlar bilmiyom

Ay canım benim çok tatlısın yaa yerim seni:) inşallah canım hepinizin olsun rabbim bekletmesin artık

Kızlar çok güzel sarışın bir kızım oldu 3573 gram biraz ağrım var yürümekte zorlanıyorum ama Rabbim saglik versin inşaallah sizlere de hayırlısı ile kurtulmayı nasip etsin
Oyy nasıl içimi ısıttı mesajın maşallah Allah analı babalı büyütsün kuzunu :))

Kızlar çok güzel sarışın bir kızım oldu 3573 gram biraz ağrım var yürümekte zorlanıyorum ama Rabbim saglik versin inşaallah sizlere de hayırlısı ile kurtulmayı nasip etsin
ayyy allahım hayırlı uğurlu olsun anasına babasına ilk önce insallah evine huzur bereket getirsin kızın gözün aydın cnm çok sevindim rabbim bizlere de bnasip etsin inşallahhh

Ayy ne guzeeell❤
Saglikla sihatle,Allah anali babali buyutsun insallah❤ Sende yurudukce daha da cabuk toparlarsin insallah

Gözün aydın olsun kuzum ❤ Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin prensesini ❤ sana da acil şifalar dilerim

Hayırlı olsun gözünüz aydın canım

Pembe cıktı diye umutlanıp,gebelik testinde negatif görenler de bugun

Biraz daha t koyu olması lazım. Gebelikte çıkmadı için ümidini kaybetme

Eki Görüntüle 2189976 Kendim bile inanamadım hala ama benim sıpa gelmiş annesine

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindimmm :)

Canım seninde gözün aydın rabbim hayırlı evlat etsin inşallah bizede nasip etsin sağlıkla alalım kucaklarımıza

Teşekkür ederim canım:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…