Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aminn kuzum. iyiyim ben de işlerle oyalanıyorum. 22. günüm bugün bir hafta 10 gün falan kaldı işte.
nedense umutsuzluk çöktü, o kadar hevesliydim ki artık nasılsa olmayacak kafasındayım. bilemedim Allah sonumu hayır etsin.

hahaha ay kıyamam ya.. bir de yavrum şöyle bir şey var, ovuda t nin kopkoyu olması lazım hamişlik belirtisi olması için. diğer arkadaşlar o şekilde öğrenmişti sanırsam.

süper haber canım, çok tebrikler. ağrıların da en kısa zamanda geçer inşallah. sen de bizden dualarını esirgeme
Can sıkıntısına yapıyorm iste:KK43:Yoksa bal gibi biliyorsn diyorm ben de kendime:KK70:

5D8B3CF6-4D4E-4563-9A33-C2F5B4191B47.jpeg Kendim bile inanamadım hala ama benim sıpa gelmiş annesine :KK71::KK73:

aminn kuzum. iyiyim ben de işlerle oyalanıyorum. 22. günüm bugün bir hafta 10 gün falan kaldı işte.
nedense umutsuzluk çöktü, o kadar hevesliydim ki artık nasılsa olmayacak kafasındayım. bilemedim Allah sonumu hayır etsin.
Öyle oluyor arada canısı ama bir yıl bile olmadı sen düşüneli arada korumalarında var., hayırlısıyla olacak kuzum bu duygular gelip geçici duamdasın

Ayyyyyyyyy süpersin kuzum süper hemn belirtileri yazıyorsun ve bat a ne kadar varr bu ay neler yaptın hepsini gözün aynen cnm bnm mm hemn koş kan ver:halay::nazar::nazar:
Kuzum bat 4 gün geçti belirtilerim en belirgin belirtim daha doğrusu uykusuzluk uyuyamıyorum hiç bi şekilde iyice bitap düşmem gerekiyorki öyle uyuyayım benim normalde adet olduğumda rahmim ağrır 2-3 kere o ağrıdan geldi gitti ama adet gelmedi ve çok hafif göğüs hassasiyeti var başka da hiç bi şey yok :KK56: bu ay da süt maydanoz buharı ve hacamat yaptım en çokta ilişkiden sonra meni akmasın diye peçete koyuyodum onu koymayı bıraktım bi yerde okudum peçete spermi öldürüyomuş başka da bi şey yok :):) sağol kuzum darısı size inşaallah hayırla tez vakitte :dua:

Kuzum bat 4 gün geçti belirtilerim en belirgin belirtim daha doğrusu uykusuzluk uyuyamıyorum hiç bi şekilde iyice bitap düşmem gerekiyorki öyle uyuyayım benim normalde adet olduğumda rahmim ağrır 2-3 kere o ağrıdan geldi gitti ama adet gelmedi ve çok hafif göğüs hassasiyeti var başka da hiç bi şey yok :KK56: bu ay da süt maydanoz buharı ve hacamat yaptım en çokta ilişkiden sonra meni akmasın diye peçete koyuyodum onu koymayı bıraktım bi yerde okudum peçete spermi öldürüyomuş başka da bi şey yok :):) sağol kuzum darısı size inşaallah hayırla tez vakitte :dua:
Aa bende havlu kağıt koyarım.Hatta tutmayan aşılamamda da dr koydu camasırıma asılamadan sonra havlu kâğıt:KK43:
Gözün aydın cnm.Sağlıcakla cok güzel bir hamilelik geçir insallah:dua:Kız nasıl dayandın 4 gün test yapmadan:KK70:

Aa bende havlu kağıt koyarım.Hatta tutmayan aşılamamda da dr koydu camasırıma asılamadan sonra havlu kâğıt:KK43:
Gözün aydın cnm.Sağlıcakla cok güzel bir hamilelik geçir insallah:dua:Kız nasıl dayandın 4 gün test yapmadan:KK70:
Peçeteyi alanlar bulaşmasın diye rahme gelmicek şekilde daha alt tarafa koy kuzum gerçekten etkisini gördüm ben:) amin inşaallah canım ben sizede nasip olsun inşaallah :dua: kuzum geçen ayda 2 gün gecikti adet oldum öyle olunca beklemek şart olmuştu :KK70:

Sağol kuzum darısı tüm isteyenlere olsun inşaallah :dua:

sağol bebeğim sen demiştin geçen ay eğer geciktiyse bi daha ki ay gelecektir diye ve haklı çıktın geldi sıpa :KK73:
Benimde öyle olmuştu ya kuzum sende de tuttu demek ki yer yapma meselesi :) çoook sevindim gerçekten :KK200:

Hayırlı günler herkese ben bugün bebeğimi kucağıma aldım çok ağrım var sizlerden dua istiyorum Rabbim herkese bu duyguyu yaşatmayı nasip etsin canı gönülden dualarım sizinle hamile olanlarada rabbim sağ Salim kuçaklarına almayı nasip etsin :KK200::KK200::KK200::KK200:inŞaAllah amin
Gözün aydın canım ❤ Rabbim sana acil şifalar versin, bebişinle sağlıkla yürüyün hayat yolunda ❤

Allahım sana bağşşasnnn kuzm mutluluğun daim olsun Cnmm Bn süt mayo yptm ama işe yaramadı sana yarmş inşallah cnm

X