Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dış gebelik tüplerde tıkanıklık yapıyormuş canım yumurta orda dölleniyo falan ya ondan inşaallah rahim filminde temiz çıkar tüplerde sıkıntı varsa da filmi çekerken açıyorlar dah büyük bi sıkıntı yoktur inşaallah canım eşinin değerleri gayet iyi sıkıntı yapacak bi durum yok ki dr da söylemiş tez vakitte hayırla alırsın güzel haberlerini inşaallah canım benim

Aminn nasılsın cnm bnm Allah razı olsun inşallah büyük sıkıntı yoktur bnm tek isteğim hayırlı Bi. Şekilde çekilmem

Hayırlı uğurlu olsun cnm bebeğinle sağlıklı uzun ömürler nasip etsin sana bizlerde sağ salim atlatalım inşallah kndine dikkat et

Allahım sana ve eşine bağşşasnnn Cnmm ne olr bize dua et Allah acını sızıntı unttrsn bizi umtmaaaa

Geldi mi yavrun maşallah canım Allah analı babalı büyütsün :) ağrılarında geçer inşallah

Evet canim en son nstde sikinti cikinca bugunde cagirmisti doktor ama iyi cikti sukur.Cuma sabahı yatış :)

Oyy hayırlı olsun canım benimm. Allahım sağlık versin inşallah

Hayırlı olsun canım gözünaydın olsun Rabbim bebişinizi size bağışlasın bizede o günlere gelmeyi nasip etsin bebişinle sizi sağlıklı bi ömür nasip etsin :):)

Pembe cıktı diye umutlanıp,gebelik testinde negatif görenler de bugun

Eklentiler

• thumbnail_71D3FF67-95CC-4C7A-BE7C-C84CFC9CBBC9.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 50
Aa ovulasyon mu koyu cıkmıstı kuzu
Birde adetim düştükten sonra geçilmiştir 55 gün orda yapıyordum sürekli pozitif veriyordu meğerse gittim rahim kalaşmış adet gecikmesinden ondan öyle gösteriyormuş onun için artık güvenmiyorum ovulasyona sadece adet tarihinden sonra yumurtlamayı gösterirse tabi doğru göstriyordur

Aa cok enterasn.Rahim kalınlaşmasını da anluyor pess.Valla zaten kazara hamile kalsam 9ay inanmıcam herhalde

Teşekkürler canım benim . İnşallah görüşürüz ileride senin kuzuyu severim bende Aminnnnn
İyiym kuzum çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor ?
aminn kuzum. iyiyim ben de işlerle oyalanıyorum. 22. günüm bugün bir hafta 10 gün falan kaldı işte.
nedense umutsuzluk çöktü, o kadar hevesliydim ki artık nasılsa olmayacak kafasındayım. bilemedim Allah sonumu hayır etsin.

hahaha ay kıyamam ya.. bir de yavrum şöyle bir şey var, ovuda t nin kopkoyu olması lazım hamişlik belirtisi olması için. diğer arkadaşlar o şekilde öğrenmişti sanırsam.

süper haber canım, çok tebrikler. ağrıların da en kısa zamanda geçer inşallah. sen de bizden dualarını esirgeme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…