Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın 1 hafta oluyor kan vereli. 10-15 gün demişlerdi de inşallah çıkar
1 haftada çıkıyor normal şartlarda çarşamba günü çıkmış olur . E nabızdan kontrol et canım çalışıldı yazmıştı benim sonucum çıktığı zaman. Sonuç yazmıyordu.
Ultrason ölçüm kağıdın var mı peki orda yazıyor mu

1 haftada çıkıyor normal şartlarda çarşamba günü çıkmış olur . E nabızdan kontrol et canım çalışıldı yazmıştı benim sonucum çıktığı zaman. Sonuç yazmıyordu.
Ultrason ölçüm kağıdın var mı peki orda yazıyor mu
Çok baktım ama yazmıyor boyu yazıyor sadece. Nt diye bir şey yok. Hastanenin sitesine bakıyorum çıkmamış daha e nabıza bakayım bir de o zaman

A AsyaaAyazz canım bir sorun yokturr inşallah, olsaydı doktorun söylerdi bencede.. 1 olabilir o rakam doktorların yazısına güvenmemek lazım katılıyorum o konuda:KK48:
Bilemedim kuzum inşallah yine kendi kuruntumdur. Net yazmıyorlar bir şeyi de

cnm o 9 deıl ben 1,20mm die okuyorum içini ferah tut 9 olsaydı mutlaka doktorun derdı :KK200:
Üstten 1 gibi ama altı yuvarlamış ya 9 mu dedim. Derdi inşallah doktor da ensede kalınlık var ama bir de kan sonucuna bakalım derdi büyük ihtimalle. İnşallah 1dir o

Benimde 15 gün kaldı canım maşallah çok az kalmış senin sağlıklı gelsin meleğin her şeyi tamamlamışsındır umarım

Evet canım herseyim hazır bu ara dinleniyorum çok ağrım var. Amin canım hepimiz sağlıkla alalim kucağımiza inşaallah

O 9 değildir canım öyle olsa söyler net canını sıkma bende ense kalınlığı normal burun kemikleri normal demişti.
Sadece kağıda bakıp haftasına göre normal dedi. Kağıdı veren doktor farklı ultrasonla ölçüm yapan ayrı sonucu yazan da farklı kişiydi. Ha bire sıra bekleyip durdum. Nasıl hastaneseyse.

Sadece kağıda bakıp haftasına göre normal dedi. Kağıdı veren doktor farklı ultrasonla ölçüm yapan ayrı sonucu yazan da farklı kişiydi. Ha bire sıra bekleyip durdum. Nasıl hastaneseyse.

Sen canını sıkma normal demiş normal olmasa idi söylerdi doktor. İçini ferah tut.

Kontrollere gidiyor musun sağlık ocağına gittin mi canım
Gittim canım bugün yaptırdım kaydımı. D vitaminim 7 çıkmıştı sonucu gösterememiştim doktora Perşembe’ye kadar yokmuş.. Oradaki hemşire de kullanmaya başla dedi D vitamini verdi bende durumlar böyle. Geri kalan herşey normal :) Senin nasıl gidiyor bir aksilik vs yoktur inşallah çok takip edemiyorum

Gittim canım bugün yaptırdım kaydımı. D vitaminim 7 çıkmıştı sonucu gösterememiştim doktora Perşembe’ye kadar yokmuş.. Oradaki hemşire de kullanmaya başla dedi D vitamini verdi bende durumlar böyle. Geri kalan herşey normal :) Senin nasıl gidiyor bir aksilik vs yoktur inşallah çok takip edemiyorum
Çok şükür canım iyiyim . Bende damlaya devam ediyorum D vitamini için. Ne zaman çağırırlarsa git hem takip edilirsin hem aşıların düzenli yapılır

Çok şükür canım iyiyim . Bende damlaya devam ediyorum D vitamini için. Ne zaman çağırırlarsa git hem takip edilirsin hem aşıların düzenli yapılır
Aynen canım ayda 1 gitcem kontrol ettircem D vitamini, Aşıda sanırım 4. aydan sonraymış zaten. Onun için ilerki zamanlarda haberleşiriz demişti.:KK51:

X