Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şeker yüklemesi testi yaptırdınız mı ? Sağlık ocağı yapmıyoruz artık dedi :) zararlı olduğunu bildiğim için sevindim ama kan testi yaptırdım açtım o yeterli olur mu acaba

Gızlar napıosunz
benim buay yumurtlama olmuyor..İlk defa böyle bisey yasadım.8nde normlde ama 1-2 gün önceden ovu testler silik çıkardı.Buay 0 çizgi.Gecen geciktirici kullandım diye mi acaba ya?

Gızlar napıosunz
benim buay yumurtlama olmuyor..İlk defa böyle bisey yasadım.8nde normlde ama 1-2 gün önceden ovu testler silik çıkardı.Buay 0 çizgi.Gecen geciktirici kullandım diye mi acaba ya?
Canım yumurtlamayı etkileyeceğini düşünmüyorum ama geciktirebilir sen teste devam et bence .

Kızlar şeker yüklemesi testi yaptırdınız mı ? Sağlık ocağı yapmıyoruz artık dedi :) zararlı olduğunu bildiğim için sevindim ama kan testi yaptırdım açtım o yeterli olur mu acaba

Ben doktoruna sormani oneririm yine de.
Bu muhabbetin özü sudur,kalp doktoru istemez ama kadin dogumcu ister mesela.
Cunku bebegin durumunu bilmek ister.
Icilen sivi bile baklavaya dondurmaya es degerken bence zararlidan ziyade bilip ona gore davranip nice bebek kurtulmustur.
Burdaki zarar diye goze sokulan sey yedigin tatlida,makarnada,karpuzda,pilavda ve basit gb gorunen bicok seyde var.

Aclik tokluk bakilabilir.
2 dilim baklama 2 top dondurma ile bakilabilir ki boyle bakan doktorlarda var.
Icin rahat edecekse bi cok sekli var yani.
Ama sekerin olup olmadigini bilmeden tukkettigin azcik sey bile bebegine zarar verecekse,dogumunu etkileyebilecek biseyse bu en basiti bence anne bilmeli.

Bide malesef ailede seker yoksa/varsa gb etkenlerde belirlemiyor canim.

Merhaba kızlar ❤ epeydir internetim yoktu, yazamadım.. durumlar nasıl hiç takip edemedim.. whiterabbit88 , plojovic , sezson merak etmişsiniz sağolun güzellikler ❤ geçen hafta grip oldum, yaz günü çekilir dert değil :) terleme, öksürük derken telef oldum.. üstüne bir de idrar yolu iltihabı.. aşıyorum yavaş yavaş.. bugün çok daha iyiyim şükür..
Sizler nasılsınız? Bir yaramazlık yoktur inşallah...
Bir bir herkesi etiketleyemedim kızlar idare edin ❤

canım 1saat önce senin en son yazma tarihine baktım geçmiş olsun iyisindir umarım şuan dikkat et kndine

Aynen bunları düşünerek eve geldim zaten. Doktorumda hiç bahsetmedi yarın sağlık ocağı doktoruna sorayım. Tokluk şekerimi bilmek isterim tabi ki . Zaten bu ay sürekli canım şekerli bişeyler istiyor. İncirle bastırıyorum ama bazen yetmiyor :) randevuya gittiğimde doktoruma da söyleyeyim .

Ablam çook geçmiş olsun dun gece aklımdaydın öyle bi sıkıntı yokturdır inşallah dedim. 16 ağustos son görülme tarihindi. Bayadır giremeyince merak ettik. Rabbim şifa versin tamamen iyi olursun inşallah . Bende iyiyim şükür ağrılarım oluyor ara ara tansiyonum hala düşük seyir ediyor havaların serinlemesini dört gözle bekliyorum :)

Aynen kuzum çok güzel. Allah herkese yaşatsın inşallah. Utanmış demek ki minik :))

Cok gecmis olsuuun :) Baska bisy olmamasina,seni gordugume sevindim canim.
Bende iyiyim,kansizlikla ugrasiyorum.4 ilac yazdi doktorum serumla takilan,3 tane kaldi canim.3 gunde bir acile gidip taktiracam.

Tam o zamanlardan sonra vuruyor o tatli sevdasida nedense :)
Aynen seni takip eden doktoruna sorman en sagliklisi olur.Insallah cikmazda zaten❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…