Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onlara kalsa hemen dogaralim hemen olsunlar sevsinler. Sanki biz istemiyoruz .Ama sabretmeyi bizle beraber onlarda öğrenecek. Amin canım hepimiz alalım kucağınıza. Allah herkese nasip etsin.

Sağol kuzum:) Sende sağlıkla kavuş inşallah meleğine.
Allah hepimize güzel günler göstersin.

Canım doğum iznine ne zaman ayrılacaksın :)ben bu ay sonunda ayrılırım büyük ihtimalle
Ekimin 15 de yazacak cnm dr ben doğumdan sonra çalışmıcam işsizlik için gün sayımı doldurucam inşallah sonra doğum iznine çıkıcam sen benden önce çıkarsın aramızda 1 hafta var varya çıksamda bi uyusam diye dört gözle bekliyorum

cnm işsizlik için nasıl gün sayını dolduruosun anlamadım son 120 gün tam yatması lazım bnde doğumdan snra çalışmıcam ama malesef biz işsizlik alamayız die biliorum ben . bende artık çok zorlanıorum çalışmak konusunda zor kalkıp geliorum artık çalışmak istemiorum halim yok yoruluyorum sana uyku mu tek sorun oluyor

Rapor öncesi 3 yıl 600 gün ssk yatmış olursa canım iş yeri çıkışını verirse alabiliyorsun canım . Ben iş yeriyle görüşüp çıkışımı isticem

Eşim bırakıp alıyor iş yerinden oturarak çalışıyorum şişlikler başladı cnm ama çok zorlamıyor uyku yetmiyor 100 kere uyanıyorm gece dönmek için çocuk doğana kadar en azından biraz uyusam diye düşünüyorm.senin daha az kalmıştır rapora sabır cnm ama 600 gün varsa öncesinden ssk kesinlikle başvur işsizliğe

Benimki göstermedi yaaaaa
Kaç haftalıktı seninki? Ben de beklemiyordum söylemesini. İkili test için gittim. Ankarada yaptırdım. Her şey ayrı. Ultrason doktoru ayrı kadın doğum ayrı. Neyse detaylı ölçüm yaptı. Karnımı falan dürttü arada dönsün diye. Sonra durdurup baktı büyük ihtimalle koz olacak dedi :)

Rapor öncesi 3 yıl 600 gün ssk yatmış olursa canım iş yeri çıkışını verirse alabiliyorsun canım . Ben iş yeriyle görüşüp çıkışımı isticem
3 yıl 600 gün ama son sgk da 120 gün de full yatıo olması gerekio cnm yani 4ay çalışmamız gerekio sigortamızın yatması gerekiyor devamsızlık olmadan ki alabilelim ben 4 ay çalışamam geri dönüpte iş yerinden çıkış istemek bnde alabilirim ama bu 120 günü malesef tamamlayamam sende yeniden araştır istersen sgk nın şartları son 3 yıl 600 gün son 120 gün tam ve çıkışı iş yerinden çıkışısın yapılması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…