Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

En dusuk deger 12-12,5 diye biliyorum canim.Bayaa yuksek dusunmus :)
Bence kbb bolumune git baska sebepler olabiliyor gebelikte,kilcal damarlarla alakali olabiliyor,artabiliyorda.En azindan etkili olur bisy verirsede.
Kan icinde devam et hep yaptiklarina

İlacı kullanmıyorum diyince oda uçmuş aralıkta tabi bunu diyen sağlık ocağındaki doktor :) kadın doğum doktorum o kadar rahat ve sakinki bence kan değerimi bile kötüye yormaz :) kontrole gittiğimde hiçbir sorunum aklıma gelmiyor sadece dinliyorum motive oluyorum. Bu süreci moralli geçirmemde çok etkisi oldu. Özellikle normalde cinsiyet söylememe kararı aldım insanların hesap sormaları yüzünden ama sen sorunsuz hastamsın diyip cinsiyeti söylemesi beni çok mutlu etmişti :)
Dediğin gibi gideyim kbb ye. öncesinde böyle bir sorunum yoktu ama nolur nolmaz.
Bunları konuşmak bile büyük nimet. Gece duası olarak bekleyen isteyen herkese Rabbim evlat sahibi olmayı nasip etsin :)

Kan ilacın varsa devam et canım öyle kolay yukldelmiyor benimde 10 nun altındaydı 2 ay önce şimdi 11/6 olmuş ameliyata kadar kullancam doktor dedi yukselmez ise iğne verecekmiş onun için bırakma derim.
.

Sen yine de kan ilacini ihmal etme canim.
Cok dustugunde bebek ona giden kan akisi ile beslendiginden baska seylere sebep olabilir.Ben suan o durumun icindeyim.Bu hafta belli olacak.Allah'a sukur sagliginda ve kordondan giden kanda sikinti yok olmadi simdiye kadar ama degerler olarak istenilen bi durum degil,besleyici degil sonucta.
Burnun icinde insallah bisy cikmaz,kanamada durur❤
Amiiiiinnn❤

Kan ilacın varsa devam et canım öyle kolay yukldelmiyor benimde 10 nun altındaydı 2 ay önce şimdi 11/6 olmuş ameliyata kadar kullancam doktor dedi yukselmez ise iğne verecekmiş onun için bırakma derim.
.
Var canım başladım bugün umarım faydası olur :) çok sağol :* seninde düzelir inşallah

Masallah kalan süreçte de sıkıntı olmaz değerlerin düzelir inşallah .
Güzel dileklerin için Çok sağol :*

Hayırlı günler herkese nasılsınız iyimisiniz inşaAlllah herkes iyidir
İyiyiz canım sen nasılsın? Çok az kalmış bebişin gelmesine, buraları takip edemedim uzun zamandır tam da aklıma gelmişti hal hatır sorayım diye, denk geldi

Kızlar merhaba son yazılanları okudum altda haftalarınız dikkatimi çekti:) sezson M MissHayaLet plojovic Çok mutlu oldum. Ben sizin haftalarinizdayken doğurmuştum. 33+4 dünyaya gelmişti prematüre. Şimdi daha sizin yanınızda çömezim:) . Ama en azından yolu yarıladım bana göre. 17+1 Bugün . 30 lu haftaları bir görsem ölsemde gam yemem. Valla hepinize Allah kolaylık versin etiketlemedigim hekese.

Amin canım sağlıkla al bebisini kucağına inşallah. Benim 17sinde ameliyatim var yani bir haftam kaldı gece ruyalarima giriyor artık herşeyimi hazırladım bekliyorum canım

Canlarım aiz gelin datcaya püfür püfür esiyo valla:) sezson VosVos35 plojovic . Ben sizi bi misafir edeyim köy yerinde. Doktorunuza gider gelirsiniz sadede o yok burda:)

Buraya unuttuğum VosVos35 umuda ekliyim.

Canim :) insallah hayal ettigin zamanlara,daha da fazlasina ulasirsiniz.Bekler minişin❤
Bende ilki gb bekler mi derken daha erkene bile gelebilir ihtimali dogdu buna sukur tabii.26sı nasipse benim,20-21 olarakta degisebilir serumlardan sonra belli olacak.Hayirlisiyla gelsinlerde saglikla❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…