Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bizimki kiz sus pus benlik degil :) Bi seker siparisi verdim bide kapi susu yapacam iste.

Simay olacak canim nasipse ismi :)

Canta icin cok parcalama kendini sonra biraz degisiklik olsun isteyip yeni almak istersin

Bence de sikintiya koyma kendini.En rahatinin bile zorluklari var iste hamilelik.Ama bi yandan da bi hayata ev sahipligi.Kolay degil :)Ama boyle biri olmanin faydasini bebegindende goreceksin❤

Evet bende seni goruyorum ondan yazmadim yoksa takibindeyim :)
Az kaldi canim cidden.
Nasipse 26 Eylul gb :)

Bal polen iyi bir karar canim.
Bazi degerleri duzelttigi goruluyor.
Esinede yarayacaktir.
Keciboynuzu icin en iyisi kendisini alip kaynatip icmek benim bildigim.Tat olarak sevmezse süt urunleri ile karistirmayacagin tarifler bulmalisin :)

Ay inş canım benim. Allah hepimize kolaylık versin. Bu yaz gününde kokuyorum bende doktor hafta da bir banyoya girmeme izin verdi. Vücut gevşeme yapmasın diye . Silinip duruyorum.

Neyse ki tam gecis zamani.Serinler havalar insallah rahatlarsin canim :)

Yumurtlamaya avokado iyi geliyor bir de cnm.
canımm önerin için teşekkür ederim =) inşallah kullandığın hap da şifa olur sana..

Evet başak burcuyum kuzu iki farklı kafayı yanii :)
Aynen akşamda yiyebilir muzu da unutmayalım oda baya iyiymiş şifa olsun ikinize de. Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin yürekten isterim güzel haberini almayı
muzu duymamıştım canımcım, sağol tavsiye için =) vallahi ben de ne isterim güzel haberler vermeyi bir bilsen kuzum

Kızlar ben henğz kilo al almadım hatta iki kilo verdim ama 13 haftlaık olmasına rağmen karnım kocaman neden ki sert hemde
hamileliğin başlarında kilo kayıpları normal diye duymuştum. inşallah kısa sürede toparlarsın..

Merhaba kızlar tahlil sonuçlarım bunlar nasıl sizce bilen yardımcı olabilir mi?
tahlil sonuçların bana da güzel geldi canım, d vit desteği alman gerekebilir, bolca güneşlen =)

Allahım ol der olur kuzum sen hiç merak etme vardır bir bildiği. Hamile kaldıktan sonrada sorun bitmiyor ki acaba iyimi kötümü sancim mi var diye dertlen dur. Allahım en yakın zamanda sanada verir ins
ah kuzum yaa çok doğru söylüyorsun tabi, Allah ne zaman nasip ederse.. sen de çok çok dikkat et kendine, bizi habersiz bırakma..

canım cevabın için çok teşekkür ederim, öyleyse ben de şu keçiboynuzu işini bir araştırayım. peki sizde bu kür işe yaramış mıydı?? yaş da 30 canım, çok da vakit harcamak istemiyorum ama eşim şu aşamada kendimizi çok kasmamamız gerektiğini söylüyor, sonbahar-kış döneminde bakarız hala bir gelişme olmazsa.. senin keyifler nasıl?

Bal polen iyi bir karar canim.
Bazi degerleri duzelttigi goruluyor.
Esinede yarayacaktir.
Keciboynuzu icin en iyisi kendisini alip kaynatip icmek benim bildigim.Tat olarak sevmezse süt urunleri ile karistirmayacagin tarifler bulmalisin :)
polen için hep olumlu şeyler duyuyorum ben de canım, bir de köyden getirttiğimiz için güveniyorum da.. k.boynuzu aslında dediği gibi mutlaka en sağlıklısıdır, ama her gün onunla uğraşmak bizim için pek olanaklı görünmüyor. bir de eşim biraz mızmız, löp diye ağzına sokabileceğim bir şey daha pratik olur diyorum :) off bu erkeklerrr..
bu arada simay ismi süpermiş, kızların adı S li olacak, uyumlu uyumlu

Benim sezeryandı cnm ama bunda ssvd deneyeceğiz nasipse .. doğum olayını çok kafaya takıyorm ya sezeryan olmak istemiyorm olursam birsey olursa endişesi var 1 tanedaha çocuk olunca onu düşünüyorm hep normaldende korkuyorm rabbim sağ salim kurtarsın hepimizi inşallah

Sezeryan normal sezeryan mı oluyorsun cnm?Epidural falan daha kolay.Kardesim 2sinde de epidural oldu.Bi sıkıntı çıkmadı sükür.Sağlıcakla bi avzda kurtul insallh

Bende bikaç parça şey aldım daha yatak araba çanta bikaç kıyafet hazır alınacak o kadar çok şey varki nasıl yetişicem bilmiyorm :)

Sezeryan normal sezeryan mı oluyorsun cnm?Epidural falan daha kolay.Kardesim 2sinde de epidural oldu.Bi sıkıntı çıkmadı sükür.Sağlıcakla bi avzda kurtul insallh
Benim psikolojim kaldırmıyor epidurali görmek istemiyorm o anı acı olmuyor ama hissediyormuşsun . İlkinde genel anesteziyle oldu bu yüzden .. şimdi nasipse normal denicem canm .iyi bi dr buldum. Son haftalarda karar veririz dedi . kardeşinin bebeğide hayırlı olsun rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inşallah Hepimiz alalım kucağımıza yavrularımızı

Benim eşimde sabah akşam sadece pekmez özü yemişti cnm hamile kaldığım ay bende çörek otu kürü yapıp ovilasyon yaptım karıştırmadım başka birsey .. inşallah yakın zamnda güzel haberlerinizi alırız Morelini bozma rabbim en doğru zamnda sağlıkla versin inşallah

Rica ederim canım benim bu konularda ortak kararlar en iyisi ... bizde işe yaradı mı bilmiyorum canım Bebek yok hala :) eşimde çok yoğun çalışıyo semen testi vermeye gidecek haftaya falan bakalım etki etmişse mutlaka haber vericem.. bende yumurta çatlamasından şüpheliyim ya acaba çatlamıyo mu diye düşünüyorum yeni yeni şeyler buluyorum kendi kendime:):):)

Dogru o zaman özünü almak en rahati olacak :) bugun kaldi,malzeme bitti derdinde olmaz :)

Evet canim kizim ozellikle bas harfinden dolayi daha cok isindi o isme :) o dedi de yoksa ben İdil'de kararliydim :))))

Birde normal doğumda değişik bi yöntem varmış.Uyusturup ntsye bağlıyorlarmış.Sancı gelindikçe doğumu yönlendiriyormuş dr.ALlah gönlüne göre versin yavrum aminnnn

Aminnn canım hepimiz inşallah sağlıkla alırız kucağımıza senin daha az kaldı tabi tamamladın mı herşeyi

Amiin :)
Alinacak vs kalmadi ama canta fln hazir degil.Bayram oncesi ev isleri bitti ancak.Bayram haftasida bosa gecti malesef :)
Yikayip utuleyece artik yavas yavas.Dolabinida duzenleyecem buyugun kucuge yer acacam biraz :)

Buarada diger paylasiminda okudum.
Bende spinal olmustum ilkinde.Herseye sahit oluyorsun.Ama hissetmek cok nadir bebegin ciktigi zaman sarsinti fln en fazla.Yani olurda basina gelirse korkma hic :)
Insallah gonlune gore kolaylikla olur
Ssvd'de epidurali deneyebilirsin

Oyy adıyla büyüsün çok güzel bir isim :)
Aynen acele etmeyim oyleyse çanta için daha zaman var bakalım.
Yazdıkların için çok teşekkürler bilinçli sabırlı bi anne olurum inşallah senin gibi :)

Bi sancıda kurtulursun inşallah canım korkma yapanı duydum sadece üstüne biraz daha düşmeleri gerekiyor Allah yardimcin olsuunn.Insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…