Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gızlar deyişine kurban Misafirim gelcek kuzum onu bekliyorum sen napıyorsunnn kötü olmuş antibiyotik işi az kendine dikkat etsin enişte bey
cok yorma kendini canısıı,bebis de yorulur sonra annesi:)
Vlla tatilde kapmıs,aynı seyleri yedik içtik ama onun demek bağışıklık düşük geldik hasta oldu.AMa ben sebze ye dedikçe otlatmaya mı çıkardın beni diyoduuuHep et hep et olmıuyomus demek bak

Ahah aynı Benim eşim yeşillikten olabildiğince kaçıyor :) ama olmuyormuş görmüş olmuş beyfendi. Sözünü dinler artık kuzum Dinlemezse hatırlat sürekli biz o kadar herşeye dikkat ediyoruz bir zahmeet onlarda etsin artık

Tüylendirme falan yapmıyor değil mi benim içinde daha erkende olsun önlem almak lazım :)

Yapmadi canim.
Normalde de azdir benim tuyler.Bilemedim tuylu biri olsam daha da etkilermiydi ama.

Illa catlak icin gb dusunme inan suan catlarsam catlayim diyorum ama surunce gevsiyor insan.Yanlarimi önden karnimin agirligi cekiyor resmen etlerim aciyor ama surdukce gevsiyorum esime masaj yaptiriyorum cok iyi geliyor.Esneklik iyidir :)))))

canımm ben de işte sırf bu yüzden ovu testlerine sıcak bakmıyorum, kafayı yedirtir bana gibi geliyorr.. akıntıdan az çok anlıyorum zaten. sen de öyleyse adetin 10-18. günleri arası gün aşırı olmasına dikkat et beybi. d vitaminin de inşallah yükselir, önemli bir parametre..
canım selam, ne zamandır sesin çıkmıyordu, tatiller iyidir, oh keyfini sürün. zihnini boşaltmaya çalış, tatil dönüşü bakarsın duruma
Gızlaaar napıosnnuz
Biz buayı pas geccez,kocim hastaydı antibiyotik vermiş dr:)
gızlar gızlar gelem mi yanağızdan öpem mi bu durumda korunmanız mı gerekiyor kuzum? belkim tutar yaw

Ben beşik almadım canım ikeadan büyüyen yayak aldım kenarlarına korumalık dikicem bide tmm ama ilk oğlumdan kalan küçük bi yatak vardı onu kullanırım onuda gitti gidiyordan 80 tl almıştım o zmnlar ucuz birsey zaten 4-5 ay anca kullanırım onu

Yanlış yazmışım canm keçiboynuzu özü olacaktı :).

Birde normal doğumda değişik bi yöntem varmış.Uyusturup ntsye bağlıyorlarmış.Sancı gelindikçe doğumu yönlendiriyormuş dr.ALlah gönlüne göre versin yavrum aminnnn
Aminnn cnm inşallah her türlü zorlu daha yakın zamanda bi tanıdığımızı doğumda kaybettik oda etkiledi beni sanırım

Saol cnm bakalım nasıl iletleyrcek süreç son haftalarda konuşuruz sen şimdi düşünme dedi dr ama elimde değil

Ben pik yaptığı zmn eşime söylemedim kendim istiyormuş gibi yaptım :) dr giderken dr ilişki günleri söylediğinde çok kasıyordum kavga ediyordum eşimle

:) esneklik iyidir tabi :) kaç haftalık senin

Bende bunu yaptırdım canımm arkadaşım yapıyor uyguna yaptı emzirme önlüğü de hediye gönderdi sağolsun bu işimizi baya görür gibi sen ne dersin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…