Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende o şekilde düşünmeye çalışıyorum inşallah öyledir :)
Ben mesela yumurtlamadan sonra kalmışım hcg hesaplamasında öyle çıkıyor muhtemelen aynı ay iki kere yumurtlamışım çok değişik gebelik hikayeleri var gerçekten:)

Çok teşekkür ederim ya öyle mi çok sevindim umarım bende öyle olurum bi sorun çıkmaz çok endişeliyim..
Çıkmaz inşallah içini ferah tut hamileliği öğrendiğimiz ilk haftalar aslında çok güzel zamanlarımız stres yapmasak tadını çıkarsak daha iyi olur :) sımsıkı tutunsun inşallah yavrun

Aminnn termometre 40 dereceyi gösterirken bide suların gitmesi gerçekten korku filmi gibi :))) günde 3 defa duş almadan olmuyor.

son haftaların bebişini sağlıkla kucağına al inşaallah herşey yolunda demi çantanızda hazırdır :)

Çiftli sayılara düştük ben çok heyecanlıyım sende varmı birşeyler :) dr 30 kasım doğum tarihi diyor senin ne zmn dedi mi dr cnm
Bu sabah bi rüyayla uyandım. Ablamın güya bi çocuğu daha doğmuş beni çağırıyorlar gel bak nasıl diye Allahım böyle bir güzellik yok yaa uyandığımda kalbim hızla atıyordu :) heyecanlandım senin yazını görünce aklıma geldi :)))
3 eylülde kontrole gideceğim 28. Haftada gel demişti bakalım bana hangi gün diyecek :) senin normal miydi sezaryen miydi canısı

Cidden olmuyor.Bugunumuze sukur.
Az kaldi evet :)
Hazir degil cantam canim :)))))Şu bayram haftasi bosa gecti.Oncesinde de ev halloldu ancak.
Dun bugunde son alacaklarimi aliyorum,bugun kontrolumde var.
Yikayip utulemek kaldi sadece.Ilk cantaya konacak postayi yikayip onu halledecem,benimkiler hazir zaten normal giysilerimden aldim.Elbise fln :)

Isme karar verdik ancak bide :) Ona gore bir siparisim vardi onu da hallettim kapi susunude kendim yapacagim :)
Sayinca ne cok iş cikiyor :)
Artik yavastan agirlasmaya basladim ama bundan sonra sakince evde gecer heralde :)

Sende serinler basladikca daha da rahatlarsin insallah.Son aylarin diri diri gecer soguklarda :) Saglikla gelsin minis.Cogunu atlattin masallah❤Ve tebrik ederim hic mızıldandığını duymadik :))))))

Kızlar çakşır suyunu su bardağı ile mi yoksa çay bardağıylamı içecek eşim? Birde sabah akşam yemeklerden önce değil mi?

Valla öğretmenimden gelen mesaj gibi okuyorum her yazdığını tebrikini görünce çok mutlu oldum :))) teşekkür ederim
Zor günlerim oluyor ama çok şükür diyorum ekstrem bi durum olmadığı sürece kendimi sıkıntıya koymak en son istediğim şey :)
Kendini yormadan hazırla öyleyse . Bende 33 34 gibi hazırlayayım diyorum .bizde kıyafet tamam sayılır sor bi çorap aldın mı hayır :) sağolsun ablalarım eşim alıyor ilk çocuk olunca demek :) bebek bakım çantası arıyorum hep.bur. Sitesinde güzel bi sırt çantası buldum yorumları da iyi. Kalan malzemeleri de acele etmeden alırım inşallah.
İsim değişikliği mi yaptınız yoksa aynı mı idil :) bende kapı süsümü kendim hazırlayacağım geçen bi görselde çok beğendim minik kalp yastıklar yapıp iple bağlamışlardı ortadaki malzemeye :)
Yüz örtüsü de tülbent ayarladım minik pul çiçekler ve kurdelayla süslerim dedim bakalim :)
Erkek olunca çok süs püs olmuyor yoksa incik boncuğa çok meraklıyım abartmadan tabi

ceylanken tosbağa olmak iyiymişşş kaç kilo aldın bebişim merak ettimm. bu arada ben bugün regl oldum ya poooff

Iyiyim canım dikiş atıldı yatarak geçiyor günler oyun oynuyorum kitap okuyorum öyle geçiyor günler sen nasilsin
Allah kolaylık versin canım kendine çook dikkat et. ben napayım 10. ayı devirdik, bu ay da olmadı..

canımm ara ara sen yazıyosun diye özellikle sen sormamıştım. az kalmış gerçekten öyle böyle derken geçti zaman ne güzel =) isim de belli olmuş, işlerin önemli kısmı hallolmuş :) sezsonum ile ilgili dediklerine de harfiyen katılıyorum, çok sabırlıdır benim kuzum :)

rüyan pek güzelmiş canım, nurtopu gibi doğsun oğluşun bakalım hangi gün diyecek, burcu yay mı olacak :) normal-sezaryen bir şey konuştunuz mu?? hazırlıkların da eğlenceli görünüyor, kolay gelsin balım :)

şimdi kızlar, benim durumları bilen bilir ama kısaca özet geçeyim. 10 aydır denememize rağmen gebelik oluşmadı.
adet düzensiz ama 30-33 gün arası. eşim birkaç ay önce test yaptırdı hız iyiydi ama sayı ve morfoloji biraz düşüktü. bir süredir beslenmesine ve sigaraya dikkat ediyor deneyip 1 sene dolmasına rağmen hamişlik olmazsa testi tekrar edecek..
özellikle erkekler için çok kür önerisi var ama ben çok fazla şeyi karıştırmayı uygun bulmuyorum. bu durumda benim yumurta kalitesini artırmam için adetin bitimine yakın bal-polen kürü yapayım diyorum. eşim için de yine bal-polen kürü ve artı olarak keçiboynuzu düşündüm. ama keçiboynuzunu zahmetsiz ve hoş tatlı olarak nasıl tüketebilir? bu arada yine beslenme ve sporumuza dikkat edip çok stres olmamaya çalışıcam.
anlayacağınız birkaç ay daha oluruna bırakayım sonra hala olmazsa rahim filmidir vs. daha detaylı tetkikler yaptırıp işi ciddiye alalım diyorum. ne dersiniz mantıklı mı?? bazen insan işin içinde olunca gerçeklerden uzaklaşır ya fikir almak istedim..
U Umithepvar Zeyah3917 kızlar siz de el atın bakem.

whiterabbit88 kuzummmm alıntı tek tek yapmaktansa etiket yapim dedim mazur gör :)
Biliyorsun Kilom normaldi 53 le başladım şuan 65 görünce yaşadığım şoku zor atlattım kaldırırsın dedi hemşire :) kim kardashian misali arka ön gidiyor bacaklar kollar aynı :) belki o yüzden ağırlaştım bilemiyorum doktora da soracağım.
Doğum hakkında da bilgiyi o zaman verir herhalde henüz bi yorum yapmadı en son 21. Haftada gitmiştim .
Evet yay burcu olacak kısmetse babası da yay burcu özgürlük heykeli dikerler eve . Ben ne kadar uyumlu evcimen kendi o kadar farklı ve gezmeye düşkün iki yayla napacam bilmiyorum :) hazırlıklar güzel canısı darısı başına inşallahhh.
Adetin gelmiş hoşgelmişş gitsin bebişi getirsin bi zahmet yetti amaa :)
Kuzum bir yılı düşünmen iyi tabi doktorlarda illa bir yıl diyip tutturuyor zaten . Eşin için kür halinde yapacaksan tadı çok kötü olmuyor bence. Zaten tatlımsı. Pekmez yada özünü yiyecekse eşim için içine badem koymuştuk bolca daha keyifli olduğunu söyledi bende yiyorum sabahları buaralar. Kabak çekirdeğini de unutma bence yiyin ikinizde

ayrıntılı cevabın için çoook teşekkür ederim canım benim. ben de 51-52 kiloyum. sen anlatınca içim bir hoş oldu :) son aylar daha da alınır derler, doktora danış beybi sağlıklı şekilde kilo almaya devam et =) sen başak mıydın tatlışım, iki yay zevkli olacaktır bence hihih :) adet geldi aynen, bakalım bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek. kabağı da hatırlatman iyi oldu, ben ayçekirdeği severim de eşim kabakçı :)) öyleyse k.boynuzu pekmezi ya da özünü akşam, poleni de sabah tüketsin inşallah değerleri normale çevirir. tekrar sağol uzun yazın için balım.

aynen kuzum ya =( arada ağlamaklı oluyorum falan klasik şeyler işte =)
Ahh son gelişi olsun inşallah.
Ben regl olunca drma sordum.Rahim toplasın diye agnucastıona başladım .Günde 1 tane alabilirsin dedi.
ben asılama da da kullanmıştım onu.Ozman rahim duvarını güzel kalınlaştırmıştı.Ama yumurtlamaya etksii var mı hic bilmiyırm kuzu..

Yumurtlamaya avokado iyi geliyor bir de cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…