Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ohh en güzeli ya öyle kötü şeyler söylenirmiş mi gebeye ben anlamıyorum. Şimdi ki doktorun bayan mı? Özelde ki yaşlı dedeydi onu biliyorum da
Yaşlı nene bayan doktor ama ortalıklarda yok. Kim denk gelirse. Ikili testten sonra başka hastaneye gidecem

Canım 570 cok az kese için bende 5+4 te 2000 di ama yine de göremedı alttan bakinca gördü
Görmeyi beklemiyodum kuzu zaten hatta doktorumda odaya almadan önce dedi gözükmez ama yinede bakalım diye. Amacıda zaten gebelik için kalınlaşma var mı rahimde diye baktı:) bende okumuştum 1500den sonra görülmeye başlanıyormuş galiba o da kişiden kişiye değişiyor sanırım

1 haftya görünür bebişinnn

Canım bence bu test bozuk ben 2 den fazla çizgi görüyorum ya da ben iyiden iyiye sıyırdım ben 8 aydır öyle çalışıyorum yine tık yok
Kizlar hic mi kavga etmiynz yaa :))) ben hic beceremedim bi bos bi dolu olayini :)))) masallah tabi etmeyin de bn hic beceremiym illa bisi cikiyo

Öğlen yemekten dönüşte test yapanlar:)Negatif alanlar:)Online mı?Biraz çizgimiz var ama o da bekledi diyeLa ben 1 bos b,1 dolu boşa mı calıstım bu ay yine yaaa
Ya çok beklemediyse olabilir gibide aslında. Benim gördüğüm hayalet çizgiler mesela kamerada belli olmuyordu. İlk idrarla falan mı denesen canım?

Kizlar hic mi kavga etmiynz yaa :))) ben hic beceremedim bi bos bi dolu olayini :)))) masallah tabi etmeyin de bn hic beceremiym illa bisi cikiyo
Tatlım yeni gördüm msjı k.bakma kavga illa oluyo ama o ikinci gün olunca mutlaka gönlümü alıyo kuzum ben 9 aydır en fazla 3-4 kere ilişki için zorlamışımdır :):) ha bi de sadece bi ay yumtik gününde kavgalıydım o da benim inadımdan :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…