Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tatlım yeni gördüm msjı k.bakma kavga illa oluyo ama o ikinci gün olunca mutlaka gönlümü alıyo kuzum ben 9 aydır en fazla 3-4 kere ilişki için zorlamışımdır :):) ha bi de sadece bi ay yumtik gününde kavgalıydım o da benim inadımdan :):)
Est. Kuzum bnm o da iyimis :)) bizimki 2 seneden sona basladi kuslugu uzatmaya ve bu hic hos degil :KK43: dedigin gibi bnmde inat ettigim oluyo ama daha ck o tabi :s

Est. Kuzum bnm o da iyimis :)) bizimki 2 seneden sona basladi kuslugu uzatmaya ve bu hic hos degil :KK43: dedigin gibi bnmde inat ettigim oluyo ama daha ck o tabi :s
Evet küslük hiç iyi bi şey değil canım insan bi süre sonra soğumaya başlıyo bende öyle oluyo birimde oldu 2 hafta konuşmadığımız belli bi süre sonra olsa da olur olmasa da diyodum:ıslık: bizimse tam tersi oldu kuzum 1 seneden sonra birbirimize döndük güya severek evlendik ama ilk bir sene sürekli kavgaydı :KK23:

Tekrar kan verdim doktor birşey demedi yarın kan sonucunu almaya gidip öğrenecem neler oluyor. Keseyi göremedi zaten dün 570ti değerim.

Deger en az 1000lere ulasinca gorunebiliyor canim.Doktorun deneyimiyle,makinenin etkisiyle,biraz da kisisel,nasip.
Suan icin herseyin normal yine de.
Bakalim bu sonucunda nasil cikacak,insallah sevinirsin❤

Moon1224 Moon1224 canımm güzel kızınız sağlıkla gelsin inşallah =) eşinle de çok güzel bir uyumunuz var gibi hissediyorum, ayrıca onun için de maşallah :nazar:

A April wind canım değerle ilgili arkadaşlar da yorum yapmış, içini karartma inşallah bundan sonra gümbür gümbür artar, kese ve kalp atışı da görülsün tam rahatlarsın :dua: muayene sonrası yaz

inşallah her şey yolundadır canım, az kalmış doğuma, sağlıkla gelsin kuzun :dua:
Gonlu guzelim sağol Allah razi olsun amin amin amin .. her ne kadar atissakta herkesin imrendigi bi durusumuz var evet...Allah kotu niyetlu kalplerden korusun :KK66:

Deger en az 1000lere ulasinca gorunebiliyor canim.Doktorun deneyimiyle,makinenin etkisiyle,biraz da kisisel,nasip.
Suan icin herseyin normal yine de.
Bakalim bu sonucunda nasil cikacak,insallah sevinirsin❤
Teşekkür ederim canım ❤️ Şuan ne oldu bilmiyorum bildiğim şeyleri dahi unuttum heyecandan olsa gerek:)

Evet küslük hiç iyi bi şey değil canım insan bi süre sonra soğumaya başlıyo bende öyle oluyo birimde oldu 2 hafta konuşmadığımız belli bi süre sonra olsa da olur olmasa da diyodum:ıslık: bizimse tam tersi oldu kuzum 1 seneden sonra birbirimize döndük güya severek evlendik ama ilk bir sene sürekli kavgaydı :KK23:
Aa o da iyimis :) tu tu tu masallah ole olun kjzummm.. konusa konusa aza indirgemeye basladi sukur de tuttumu inadi tmm yani :s

Merhaba kızlar flo programına göre benim bugün adet tarihim ovulasyon cubuguna göre yani eğer adet avulasyonun 14 .gunu oluyorsa adet tarihim yarin şimdilik kirmizilar gorunmedi....

Bu ay gelsin cok istiyorum ama hiçbir belirti yok bende yok mide bulanmasi yok goguslerde ağrı uyku hali vs vs

Merhaba kızlar flo programına göre benim bugün adet tarihim ovulasyon cubuguna göre yani eğer adet avulasyonun 14 .gunu oluyorsa adet tarihim yarin şimdilik kirmizilar gorunmedi....

Bu ay gelsin cok istiyorum ama hiçbir belirti yok bende yok mide bulanmasi yok goguslerde ağrı uyku hali vs vs
Mide bulantısı zaten 6.haftadan sonra baslar genelde,belirti herkesde olacak diye bi kural yok cnm.Bat gelmediyse umut var:dua:

X