Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba,Tecrübelerinizden faydalanmak için geldim.Adetime 8 gün var fakat adet olacakmış gibi belirterim var.Karnım deli gibi şişti.Dün sütyenim olmadı resmen acaba bu ablamınmıydı bende mi kaldı dedim biran sütyeni takarken.Aynı adet huZursuzluğu ve kasık ağrısı.Bu kadar erken adet olmam hep düzenlidir.Bu şekilde belirtiler yaşadınız mı bu kadar erken?

Ekranda digerine odaklansanizda doktor onu anlardi canim bence.Onlarin bakisi farkli.Makineden sebep golgelenmeler farkli olabilir

Ay heryere yazdım ama mazur görün şimdilik Pazar günü 385 çıkmıştı Değerim bugün 570 olmuş. Yani 1,5 kat artmış böyle bir durumla karşılaşan olmuş muydu İstemeden stres yaptım ya

Canim normalde en az %60-%100 artmasi beklenir.Ama daha az artmasi hep sorun mu dersen cok duydum saglikla devam ettiginide.Doktorun gerekli aciklamayi yapmistir,keseyi gordukten sonra konusulacak bisy ya da belli degerlere ulasip kese kontrolunden sonra konusulur
Canini hic sıkma ama dua et bekle❤

Teşekkür ederim canım randevum bugün o yüzden sorup öğrenmek istedim. dün sağlık ocağına vermiştim kanı..

Allah razı olsun canım amin inşaAllah hepimizi selametle afiyetle alalım kucağımıza ... ara ara devam ediyor desem ....... dün yine dedim rüyamda görmüştüm zaten ve sana benziyordu demiştim ya hatta o zaman sana ayardım.... sen bana her zaman öylesin diyoo gülüyoo şapşal ya çünkü çok sev,ndi....... ama seviyom kendilerini yinede

Evinizin neşesi olsun minik kızınız inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…