Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Moon1224 canımm güzel kızınız sağlıkla gelsin inşallah =) eşinle de çok güzel bir uyumunuz var gibi hissediyorum, ayrıca onun için de maşallah

A April wind canım değerle ilgili arkadaşlar da yorum yapmış, içini karartma inşallah bundan sonra gümbür gümbür artar, kese ve kalp atışı da görülsün tam rahatlarsın muayene sonrası yaz

Kızlar 9.45 kontrolüm var bakalım Dr ne dicek
inşallah her şey yolundadır canım, az kalmış doğuma, sağlıkla gelsin kuzun

2de randevum hemen sonrasında yazcam inşallah durumları daha kese görülmez sanırım yinede bi görüneyim bakalım

Çok şükür sadece az az ağrıların var canım bir sıkıntım yok ayın 10dan sonra gün alacağız artık kısmetse bakalim

Iyidir beybii senden nbr bakammm pozitifligini yidigim :) gelmezse ayip eder Yokluyr arada :)
anamm mesajını es geçmişim yaw, herkese pozitifim de kendime gelince durum şu : :))
bat yarınmış senin yavrum, ay çok heyecan yaptım senin yerine yaa
ben de 20. gündeyim, tahminimce bata 12 kaldı. çok kafama takmadan, ama eşimle birlikte sağlıklı beslenmeye çalışarak bu süreci geçiriyoruz bakalım =)

Olsn kuzummm biliyrdm gorecegini yk yvrm hic heyecn yapma geldi gelecek :)) olsn gelsin de memleketimi rahat gezeyim :) az kalicam cunku.
Kuzumm sendn guzel haberler alalim insallah yaa bu hafta gecer de son hafta gecmek bilmiyr beyaa

Şafak sayıyoruz bizde napalım canım cinsiyetini öğrenmedin demi daha ya :)
Çok az kalmış. Sağlıkla al kucağına inşallah :) yok daha öğrenmedim bayramdan sonra ikili test için gidecem belki bir ihtimal tahminde bulunur doktor

Tekrar kan verdim doktor birşey demedi yarın kan sonucunu almaya gidip öğrenecem neler oluyor. Keseyi göremedi zaten dün 570ti değerim.
Kese için değerin 5000 olması lazım karından görünmesi için. Beni de ilk doktor strese soktu kese yok falan filan diye. Daha değerim 270 mı neydi. Strese soktu boş yere beni. Haftaya net görünür kese. Vajinal ultrasonla da bebiş görünür :) sonucu sistemden göremiyor musun

Daha girmemişler vanım bakıyorum takip ediyorum şuan :)) doktorda dedi daha göremeyiz zaten diye ama yinede bakalım dedi öyle işte:)

Daha girmemişler vanım bakıyorum takip ediyorum şuan :)) doktorda dedi daha göremeyiz zaten diye ama yinede bakalım dedi öyle işte:)
Benimki göremeyiz de dememişti. Kese falan yok inşallah korktuğum şey değildir demişti nasıl doktorsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…