Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay heryere yazdım ama mazur görün şimdilik:110: Pazar günü 385 çıkmıştı Değerim bugün 570 olmuş. Yani 1,5 kat artmış böyle bir durumla karşılaşan olmuş muydu :110: İstemeden stres yaptım ya

20180814_190612.jpg
ay şaka gibi. O işaretlediğim yerde de sanki kese ve ayaklarını havaya dikmiş bir bebek görüyorum. Doktor bir şey demedi. Ekranda diğerine odaklandık sadece. Devlette de her şey acele oluyor. Resimi incelerken fark ettim şaşırdım. Hatta kese ayrımını bile görüyorum. Çizgiyi. Önceki resimde net 1 taneydi. Bugün böyle gördüm

Ay heryere yazdım ama mazur görün şimdilik:110: Pazar günü 385 çıkmıştı Değerim bugün 570 olmuş. Yani 1,5 kat artmış böyle bir durumla karşılaşan olmuş muydu :110: İstemeden stres yaptım ya
Ikisini aynı saatlerde mı yaptırdın

Eki Görüntüle 2179469 ay şaka gibi. O işaretlediğim yerde de sanki kese ve ayaklarını havaya dikmiş bir bebek görüyorum. Doktor bir şey demedi. Ekranda diğerine odaklandık sadece. Devlette de her şey acele oluyor. Resimi incelerken fark ettim şaşırdım. Hatta kese ayrımını bile görüyorum. Çizgiyi. Önceki resimde net 1 taneydi. Bugün böyle gördüm
Bir müddet sonra özeldeki doktoruna da göster bakalım ne diyecek. Ultrason cihazının netliği de fark ediyor. Devlette cihazlar biraz eski, görüntü iyi değil

Bir müddet sonra özeldeki doktoruna da göster bakalım ne diyecek. Ultrason cihazının netliği de fark ediyor. Devlette cihazlar biraz eski, görüntü iyi değil
Özeldeki doktordan soğudum hamilelik sürecinde. Resmen rahim kanseri de olabilir dedi. Ama diyor hamilelik hormonun yükseliyor bilemedim. Kese yok diyor sonra kenarları bozuk diyor. Madem yok kenarı nasıl olur. Yeni bir hastane var ikili testten sonra oraya gidecem. Doğumu da orda düşünüyorum inşallah. Sen de fark ettin mi ama :) çok benzettim

Eki Görüntüle 2179469 ay şaka gibi. O işaretlediğim yerde de sanki kese ve ayaklarını havaya dikmiş bir bebek görüyorum. Doktor bir şey demedi. Ekranda diğerine odaklandık sadece. Devlette de her şey acele oluyor. Resimi incelerken fark ettim şaşırdım. Hatta kese ayrımını bile görüyorum. Çizgiyi. Önceki resimde net 1 taneydi. Bugün böyle gördüm
Anam bende gördüm valla:KK53:

:)))) senin bebisin bacagi olmasin...oyle olsa 2 kalp atisi duyardi doktor ayri ayri atan
O da doğru bak. Ama kalp atışına bakmadı. Hareket ediyordu ona baktık resmini verdi bayramdan sonra gel dedi o kadar. Neyse değildir de çok benzettim ben :)

X