Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilişki bir kere bile olsa şans var, biliyorsun tatlım. inşallah gönlünden geçtiği gibi memleketin havasını suyunu alır minnoş,
olmazsa önümüzdeki maçlara bakıcaz, napalım =) benim de sanki bugün gelmeye başladı akıntılar, hadi hayırlısı. tabi ki değerlendiriyoruz es geçmemmm :KK8:

ayy o azıcık argo kaçmış bir tabir kusura bakma yaa.. dediğini onayladım manasındaydı =)

rica ederim, inşallah tutar da güzel haberini alırız bakalımm :dua:

iğnenin etkisi bu kadar sürer mi ki acaba?? bence iki günde bir baktır, nitekim herkes onu önermiş. inşallah bebecikten kaynaklanıyordur değerinn

hahaha güldürdüysem ne mutlu bacım :) parmağın için de geçmiş olsun

ovu testi falan yapmış mıydın canım? normalde arada gecikmeler oluyordu yani? bebek olmayınca adet hemen gelsin istiyor insan, zaman kaybı gibi geliyor diğer türlüsü :işsiz:

ay ben senin verdiğin bilgileri yerim. hamiş kalınca sağlık ocağını inleticem :anneadayı: kan uyuşmazlığı olayı sorunsuz bir şekilde hallolur umuyorum :dua:

sormaaa, düzenli olalım da, çok önemli bir mevzu cidden..

yok yok hepimiz aynı kafalardayız canım, rahat ol :KK50: benim de ilk günüm pert oluyor, şov devam ediyor deyip işlerini yapıyorlar herhall :temizlik:

kız niye şimdiden test yapıon deli hatun. tüple ilgili bir sorun yoktur umarım, dilersen doktoruna danış canım

çok geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlıkla gelsin bebeğin :dua:
Ay keske be kuzu hayirlisi artk bakalim..asilamaya taktin diyosun ya o zamana kdr freeyim beybi ilk asilamanin sansi dusk olsada aklimda kalmamis olucak....degerlendir es gecme kuzumm nasibi gelmisse kacmasin elinden :) beyZ akintiyi gordugun gun jubileni yaparsin :)))

Ne kusuru deli kizz hic duymamisim :)) kendimi o kdr zorlamasaymism iyimis :))))))))) iyi bisi dedigini anladm ama gerisi gelmedi bnde :))))))))))

Hayirli geceler ya adetime 1 gun falan var midem acayio bulaniyor sol kasigimda seyreme var vajinamin ustunde agri var ve vucudum ates icinde adet belirtisimi hamilelikmi bilemiyorum sizde boyle belirtiler varmı birde bebek cok istiyorum

Oyy kış bebişleri zaten ablasının kıyafetlerini giyemezmiş hayrın kabul olsun el değiştirdiğine göre nasıl cicilerdir :))
bi yandan seviniyorum bura 40 dereceden fazlasını gördüğü oluyor yazın. bi yandan da soğuk almazlar inşallah .
Maşallahın var herşeye yetişiyorsun hiç şikayet etmeden .çalışıyor olman da takdire şayan kızına da kendin bakıyorsun :)

Abim dukkani buyutunce dahil oldum canim gecen sene mayista acmisti.Iste bu sene ramazana kadar :) oncesinde kendi hesabim var ordan satis yapiyordum,kendi yaptiklarimla.Ondan oncesinde de kitapciydim diyeyim :) Bebise karar verince yani ilk kizimda o zaman birakmistim isi :) nasip oldu cok sukur kizima bakmak❤

Cidden guzellerdi,ek gidaya gecmeden oncekilerede hicbisy olmuyor sonrakiler lekelere bagli :) cogu ciksada elemekte gerekiyor :)

Evler eskisi gb degil en azindan,alternatiflerde cok.Soguktan korkmam bende ter daha cok urkutur.Kizim mesela bebekligi dahil corapla hic yatmamistir,sevmez sicagi hic,nasil alisirsa oyle gidiyor :) Tulum denemistik mesela biraz daha buyudugunde,gece kalkip uzerini cikartmisti :)))))))

Ne istiyorum biliyor musun toplanıp izmire vosvos Ablamıza gidelim . Şeymam ruya görmüştü teraslarında oturuyorduk sohbet muhabbet ediyoruz diye. İnşallah gerçekleşir
İstanbul gelemeyeceğim yer değil kuzu inşallah gelirsem mutlaka görmeye gelirim senii cansınnn
Şeyma, davşanım, umithepvar ve aslım da bebişleri hiç olmazsa yola koysun, ceylanım da atlar gelir ❤ doğalgaz çalışmaları nedeniyle ortalık çok tozlu, teras olmasa da güzel bir kafe ayarlayıp toplanabiliriz İzmir'de ❤ mis olur misss ❤

Abim dukkani buyutunce dahil oldum canim gecen sene mayista acmisti.Iste bu sene ramazana kadar :) oncesinde kendi hesabim var ordan satis yapiyordum,kendi yaptiklarimla.Ondan oncesinde de kitapciydim diyeyim :) Bebise karar verince yani ilk kizimda o zaman birakmistim isi :) nasip oldu cok sukur kizima bakmak❤

Cidden guzellerdi,ek gidaya gecmeden oncekilerede hicbisy olmuyor sonrakiler lekelere bagli :) cogu ciksada elemekte gerekiyor :)

Evler eskisi gb degil en azindan,alternatiflerde cok.Soguktan korkmam bende ter daha cok urkutur.Kizim mesela bebekligi dahil corapla hic yatmamistir,sevmez sicagi hic,nasil alisirsa oyle gidiyor :) Tulum denemistik mesela biraz daha buyudugunde,gece kalkip uzerini cikartmisti :)))))))
Marifetli olduğun belli zaten :) Allah kolaylık versin insan isteyince yapıyor gerçekten.
Bende çok erkek rengi almayayım diyorum kıyafetleri kıza da saklanabilsin diye ama şimdiye kadar alınanlar mavi ağırlıklı :)
Bebişini sağ salim kucagina al inşallah şuan için doğum tarihi yakın en aktif olan senle vosvos ablam varsınız o zamanda bizi bırakmayın engin bilgilerinize ihtiyacımız varrr

Şeyma, davşanım, umithepvar ve aslım da bebişleri hiç olmazsa yola koysun, ceylanım da atlar gelir ❤ doğalgaz çalışmaları nedeniyle ortalık çok tozlu, teras olmasa da güzel bir kafe ayarlayıp toplanabiliriz İzmir'de ❤ mis olur misss ❤
İnşallah ablam ya o zaman ne uygunsa öyle yaparız birbirimizi görmek nasip olur inşallah.

Çatlatma iğnesi yapıldıktan ne kadar süre sonra yumurta çatlar?

Yumurta çatlatma iğnesi yapıldıktan yaklaşık olarak 3 gün sonra yumurta çatlamaktadır. Çatlayan yumurta doğal süreçteki gibi fallop tüpleri tarafından yakalanır ve o günlerde korumasız cinsel ilişki gerçekleşmişse, yumurta ve sperm tüplerde buluşur, döllenme meydana gelebilir. Yumurtanın çatladığı günden bir-iki gün öncesinde ya da sonrasında cinsel ilişkiye girilip, erkeğin spermlerinin bırakılmış olması yeterlidir. Zira spermler yaklaşık 72 saat kadın vücudunda canlı kalabilmektedirler.

KizKız çatlatma iğnesi vurulduktan 3 gün sonra yumurta çatlatma oluşuyormuş bilgisi olan varmı canlar

Marifetli olduğun belli zaten :) Allah kolaylık versin insan isteyince yapıyor gerçekten.
Bende çok erkek rengi almayayım diyorum kıyafetleri kıza da saklanabilsin diye ama şimdiye kadar alınanlar mavi ağırlıklı :)
Bebişini sağ salim kucagina al inşallah şuan için doğum tarihi yakın en aktif olan senle vosvos ablam varsınız o zamanda bizi bırakmayın engin bilgilerinize ihtiyacımız varrr

Belki beyazlar daha cok kullanilir :) Ama oluyor bence abisinden mavi giyen kiz bebisler,ablasindan pembe giyenler azcikta olsa :)

Insallah canim hepimiz saglikla kavusalim insallah :) son haftalarda belli olacak bakalim bi problem olmazsa 39 dolunca gun ayarlayacaz :)
Birakir miyim daha bebisler gelecek :)
Yenilerde annelerinin gobislerine :) daha sevinecek cok haber var beklenen :)

Kızlar göğüslerim hamile olduğumdan beri acıyordu zaten ama iki üç gündür sağ göğsüme bir ağrı giriyor bir dkk falan sürüyor ama uykudan uyandıran bi ağrı başına böyle bişey gelen var mı

X