Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızz bunu ilk defa duydum benim bütğn çocuklar eşime benzer o zaman ben hep isteksiz.neyse öğrendipim iyi oldu bundan sonra kendimi isteklicem :)
Öyle duymuştum kuzum :) bende isterim bana benzesin biraz bencillik oluyor gibi ama bazı bebeler dıdısının dıdısına benzeyebiliyor :)
Yorumlarını okuyorum Rahat tut kalbini canım benim inşallah tez zamanda bebişin gelecek

Hamile gibi eli karnımda da gezdim yok olmuyor takıntılı manyak oldum artık bebiş gelsede annesi daha fazla delirmese :) ayy ne güzel bir kelime annesi gözlerim doldu yine... Neyse ağlamam yooook gülmek vaaarrr :) sizde diyonuz bu kadın kafayı yedi :)
Evet ya bayramda rahat edeyim gelsin gitsin hemen yazında hiç çekilmiyor ya pişik yapıyor :)
hep ünlüleri merak ediyorum onlar hiç mi adet zamanı ağrı çekmiyor yada tv de progrsm sunuyorlar dizi çekimleri oluyor nasıl yapıyorlar :) ben maşallah ilk günler ilaçla duruyorum yattığım oturduğum yerden kalkamıyorum
Aman kuzu x raylerden gecerken fln hamileymisim gibi oluyrm sorma nelerde geliyr aklimiza ya hamileysem diyrm..halbuki 1.5 senedir yk ole bisi..hayirlisi artk..merak etme hepimiz tirlattik :)))))

Ya o unluler konusunu bnde merk ediyrm :)) nasil yapiyorlar acaba :)))

kuzular ya yanlış anlamayın ama biri bi konu açsa da batları falan yazsak mı? Kötü mü fikir oldu:110: Böyle zor oluyor sanki hele ben unutkanım 100 kere soruyorum aynı kişiye bat ne zamandı diye:eek: sadece öneri bu arada yanlış anlaşılmak istemem
Bndede oluyr braz zor oluyr hatta su kdr diyenleri hatirliyrm sadece

ilişki bir kere bile olsa şans var, biliyorsun tatlım. inşallah gönlünden geçtiği gibi memleketin havasını suyunu alır minnoş,
olmazsa önümüzdeki maçlara bakıcaz, napalım =) benim de sanki bugün gelmeye başladı akıntılar, hadi hayırlısı. tabi ki değerlendiriyoruz es geçmemmm :KK8:

ayy o azıcık argo kaçmış bir tabir kusura bakma yaa.. dediğini onayladım manasındaydı =)

rica ederim, inşallah tutar da güzel haberini alırız bakalımm :dua:

iğnenin etkisi bu kadar sürer mi ki acaba?? bence iki günde bir baktır, nitekim herkes onu önermiş. inşallah bebecikten kaynaklanıyordur değerinn

hahaha güldürdüysem ne mutlu bacım :) parmağın için de geçmiş olsun

ovu testi falan yapmış mıydın canım? normalde arada gecikmeler oluyordu yani? bebek olmayınca adet hemen gelsin istiyor insan, zaman kaybı gibi geliyor diğer türlüsü :işsiz:

ay ben senin verdiğin bilgileri yerim. hamiş kalınca sağlık ocağını inleticem :anneadayı: kan uyuşmazlığı olayı sorunsuz bir şekilde hallolur umuyorum :dua:

sormaaa, düzenli olalım da, çok önemli bir mevzu cidden..

yok yok hepimiz aynı kafalardayız canım, rahat ol :KK50: benim de ilk günüm pert oluyor, şov devam ediyor deyip işlerini yapıyorlar herhall :temizlik:

kız niye şimdiden test yapıon deli hatun. tüple ilgili bir sorun yoktur umarım, dilersen doktoruna danış canım

çok geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlıkla gelsin bebeğin :dua:

İnşallah canım

S
ilişki bir kere bile olsa şans var, biliyorsun tatlım. inşallah gönlünden geçtiği gibi memleketin havasını suyunu alır minnoş,
olmazsa önümüzdeki maçlara bakıcaz, napalım =) benim de sanki bugün gelmeye başladı akıntılar, hadi hayırlısı. tabi ki değerlendiriyoruz es geçmemmm :KK8:

ayy o azıcık argo kaçmış bir tabir kusura bakma yaa.. dediğini onayladım manasındaydı =)

rica ederim, inşallah tutar da güzel haberini alırız bakalımm :dua:

iğnenin etkisi bu kadar sürer mi ki acaba?? bence iki günde bir baktır, nitekim herkes onu önermiş. inşallah bebecikten kaynaklanıyordur değerinn

hahaha güldürdüysem ne mutlu bacım :) parmağın için de geçmiş olsun

ovu testi falan yapmış mıydın canım? normalde arada gecikmeler oluyordu yani? bebek olmayınca adet hemen gelsin istiyor insan, zaman kaybı gibi geliyor diğer türlüsü :işsiz:

ay ben senin verdiğin bilgileri yerim. hamiş kalınca sağlık ocağını inleticem :anneadayı: kan uyuşmazlığı olayı sorunsuz bir şekilde hallolur umuyorum :dua:

sormaaa, düzenli olalım da, çok önemli bir mevzu cidden..

yok yok hepimiz aynı kafalardayız canım, rahat ol :KK50: benim de ilk günüm pert oluyor, şov devam ediyor deyip işlerini yapıyorlar herhall :temizlik:

kız niye şimdiden test yapıon deli hatun. tüple ilgili bir sorun yoktur umarım, dilersen doktoruna danış canım

çok geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlıkla gelsin bebeğin :dua:
Saol kuzum benimmmm

X