Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
plojovic plojovic cnm bişy sorcm ben hala hasta olmadm o düşükten snra gttm doktra rahim kalınlşmış dedi test yaptı negatf dedi snra dushapon vedi kullandm içinde 2 rane kalmş hala olmad normalde 10 tane olr bunda 20 tane var 10 tane kullan olrsn dedi olmadm ikncisine geçtim iki tane kalmş sürkeli sancm olyor ama olamıyorm bi türlü kayınvalidemde daha içme gebesindr dedi içme dediği için bugün bırktmm ne yapcm bilmyorm sence neden böle oldu 2 ay oldu resmen

Canim icecegin kadar icmissin zaten.
Istersen bence de bekle.
Rahim duvari kalinlasir gebelik varsa durur yoksa atar kendini zaten.
Ama ilaclar sökmüyorsa ki gebeliklerde boyle hikayeler duyuyoruz oyle de olabilir.
Sen hafta başı fln yine bi kan tahlili iste istersen,kontrolede gidersin:KK66:

Kizlar hamile olanlar bebis isteyenler hamilelik belirtileri neler bizim iliskiden 11 gun gecti teste cikarmi adetime 2 gun var

Benim ilk kizimda cikmamisti
Bunda 4 gun once cikti
Hatta onda degerim daha yuksek,bunda daha dusuktu :)
Bence yap test ama yine de gununu beklersin cikmasada uzulme yani❤

Evet digerleri normalmis.
Bu kadar dusukse etkiside vardir canim ogrenmen iyi olmus,toparlarsin hemen insallah.Bunlarda ayri umut❤
Aman bisiye bagli olsn ona gore tedavi olayim ben teshis edilip ustune gidilmesinden yanayim kuzum yaaaa ck tskr ederm pzt hemen aile hekimine gideyimde asilamaya kdr toparlansin o da insallah

Benim de 7ydi ve doktorum yumurta kalitesini düşürür dedi takviye kullandım şu anda 25 civarı
Cnm ck sagll yaa hic bilgisi olmayinca insn panikliyr..pzt gideyim aile hekimine yazar insallah kullanirim asilamaya saglikli yumurtaciklarm olsnn :) sanada nasip etsin insallah Rabbim tedavi goruyrmusun vitaminden sonra nasil bi yol izlenicek

Kızlar göğüslerim hamile olduğumdan beri acıyordu zaten ama iki üç gündür sağ göğsüme bir ağrı giriyor bir dkk falan sürüyor ama uykudan uyandıran bi ağrı başına böyle bişey gelen var mı
Canım bende de olmuştu.ansızın oluyordu değişik bi ağrı.saniyelik oluyordu.geçti şu sıralar olmuyor.

Kızlar hsg için istanbuldan bana yer tavsiye eder misiniz fulya açık emar mi yoksa echomar mi
Şişli echomar tavsiye ederim.cevat bey çekmişti.inan bana normal muayenede bile daha çok irrite olup canı acıyan ben orda hsg çektirdim ve sıfır ağrı hiçbirşey hissetmedim beş dk anca sürmüştür.bitti dediğinde şaşırdım.temiz de bir merkez ben Mart’ta çektirdim mayısta hamile kaldım.belki filminde etkisi olmuştur diye yazayım dedim canım

Şişli echomar tavsiye ederim.cevat bey çekmişti.inan bana normal muayenede bile daha çok irrite olup canı acıyan ben orda hsg çektirdim ve sıfır ağrı hiçbirşey hissetmedim beş dk anca sürmüştür.bitti dediğinde şaşırdım.temiz de bir merkez ben Mart’ta çektirdim mayısta hamile kaldım.belki filminde etkisi olmuştur diye yazayım dedim canım
kuzum benim çok tsk ederim bende onda karar kıldım.. İnş bizdede Öyle olur .. İnş bi sorun cikmaz

Günaydınnn
Buayı da pas geciyorum gencler:KK43:

Eklentiler

• B72EEC19-D8E7-4A97-BD5B-554B44695AC0.jpeg
    B72EEC19-D8E7-4A97-BD5B-554B44695AC0.jpeg
    23,3 KB · Görüntüleme: 48
Cnm ck sagll yaa hic bilgisi olmayinca insn panikliyr..pzt gideyim aile hekimine yazar insallah kullanirim asilamaya saglikli yumurtaciklarm olsnn :) sanada nasip etsin insallah Rabbim tedavi goruyrmusun vitaminden sonra nasil bi yol izlenicek
Ben onu devamlı kullanıyorum zaten canım aşılama yaptırdım ben de geçen ay tutmadı

X