Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm beyin gucunu bebis olsn diye harca yav :))) o kafaya giriyo demi insn olmadiysada bari gelsin bi an once bitsin :) hayirlisi be yavrm gelecek bizimde o gunlerimiz insallah
Hamile gibi eli karnımda da gezdim yok olmuyor takıntılı manyak oldum artık bebiş gelsede annesi daha fazla delirmese :) ayy ne güzel bir kelime annesi gözlerim doldu yine... Neyse ağlamam yooook gülmek vaaarrr :) sizde diyonuz bu kadın kafayı yedi :)
Evet ya bayramda rahat edeyim gelsin gitsin hemen yazında hiç çekilmiyor ya pişik yapıyor :)
hep ünlüleri merak ediyorum onlar hiç mi adet zamanı ağrı çekmiyor yada tv de progrsm sunuyorlar dizi çekimleri oluyor nasıl yapıyorlar :) ben maşallah ilk günler ilaçla duruyorum yattığım oturduğum yerden kalkamıyorum

gerekiyor ama işte uygulayan yok bizimkiler çok fena saat 5 bucukta cıkmıs gıbı gosterıolar ıkı kısıyız bız ıs yerınde hamıle dıolar hastaneye gıdıosunuz sureklı gununuzu kesmıoruz bısey yapmıoruz sızde 5 bucukta cıkıomus gıbı yapın sınır oluyıorummmmm
Evet hastaneye gittiğinde de kesilmemesi gerekiyor zaten kanunun içinde buda var bunu bahane gösterip 7.5 saat çalışma hakkını elinden alamazlar :sinirli::sinirli:

X