Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya evet aynen :)

ay cok iyi, benim ancak 1 tane oluyor yumurtam ya sizin nasil oyle;ne kullandin acaba ilac olarak?

Merhaba, ilk kez tedaviye başladık biz doltorumuzun önerisiyle fostimon yumurta büyütücü iğne kullandım regl 3.gününden itibaren 10 gün boyunca. Sonra 14.gün choriomon 5000 likten 2 tane çatlatma iğnesi vuruldum. Dün gittim ve doktorum 3 adet yumurtamın çatladığını söyledi tabi polikistik overım da var bi çok yumurtam oluşmustu zaten , 3ü çatlamış. Kaldı son 9 gün beklemedeyimm 18inde test yap dedi doktorum.

Ne guzel kuzum yaa ama hatira olsun diye yapsanmi :) test manyagi oldk..sagolsun bnm adet hic firsat vermez sayilidir yaptigim test..gerci ikinciydi demi senin :)
Evet ikinci. İlki plansızdı bizim. Günüm 1 hafta geçince arkadaşımın ısrarı ile test yaptım. Hayatımın ilk gebelik testiydi o :)) korkudan oturup ağlamıştım ben ne yapıcam die )
İkincide her ay test yapıp durdum. Hele haziranda göğsüm o kadar ağrıyordu ki 4 test falan yaptım adet olana kadar. Mayıs’ta çift gördüm kanda da çıktı ama kimyasal oldu. Derken bu ay söz vermiştim yapmıcam çok üzülüyorum die. Bunda da mide bulantısı yüzünden doktor yaptı .
Bilmiyorum alıp yapayım diyorum sırf keyfi :)) sonrada saçmala işindeyim güdümdeyim otur oturduğun yerde diyorum :)
Asya neden banlandı buarada haberin var mı ?

Dun bi baş ağrisi tuttu beynım cıkıcakti gece 2 de de kustum bugün doktora geldım dıo norologa git sinirimi bozdu ya kalp atişi duyuldu ama yine kese etrafinda kanama varmıs iğne ve fitile devam
cnm hiç dert etme bol bol yat dinlen norologa da gerek yok gebelıkte bas agrısı cok normal bnmde hep olmuştu cok sıddetlı gecmeyenden ıse bı tane parol iç ama baktın devamlı boyle tabıkı bı gozuk belkı mıgren sınızut falandır gercı bunlarda olsa paroldan baska bsey ıcemezsn cok gecmıs olsun dua et bol bol bebısın sımsıkı sana tutunsun doguma kadar kanama alanı olan yakınım vardı hıcbıseyde olmadı ıcını ferah tut

Ya sinüzit im var zaten kaşlarim agrıyor gözüm agrıo böle

Hiç bişey yiyemiyorum ya

Şu an konuşmamak için kendimi zor tutuyorum inan

Nasılsın canım ne durumdasın
Ben kac kere yazdm yazdim silip sustum bi bilsen............

Iyi yavrum nolsun yaa calismaca..bata 7 var gorunuyr ama kasiklarda sizilar basladi bile hayirlisi bakalim..sen neler yapiysn bakalim seansslara devammi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…