Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim hiçbir zaman göğüslerim belirti vermedi ne adetimde ne de ilk gebeliği de o yüzden göğsüme bakıyorum bakıyorum ama bi şey anlayamıyorum
doğrudur canım kiminin göğsü ağrır kiminin beli kiminin bacağı. kimisinde sivilce çıkar. kişiden kişiye değişiyor

Canım hayırlı olsun imzan da çok yakışmış :):) Rabbim kucağına alacağın günü de göstersin inşaallah:):)
Sağol canım inşallah görürüz o günleride :)
Gözünüz aydın olsun ❤ ben de geçen yıl Haziran'da düşük yaptım, Şubat'ta hamile kaldım, Mart'ta keseyi gördüm. İnşallah kalp atışını da duyar, sağlıkla alırsın kucağına miniğini ❤
İkinci dimi senin de?
Teşekkür ederim. Bizde Aralık’tan beri istiyoruz ama olmuyordu. Mayıs’ta bir kimyasal gebelik yaşadım. Temmuzda geldi bebeğim:))
Evet ikinci olacak kısmetse. 2014 haziran doğumlu bir kızım var :KK200:

Masallah mesajına çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK200:
Teşekkür ederim. Aminnnn :dua:

Günaydın arkadaşlar Sabah daha iyi sonuç verirmiş şimdi yine test yaptım kızlar daha belirgin çıktı silik çizgidün akşamdan beri 3 kere yaptım hepsinde silik çıktı bugün şehirdışına çıkacağım için kan versem de sonucunu alamayacağım gittiğim yerde de yaptıramam. Bakalım pek inanamıyorum henüz inşallah bir yanlışlık yoktur. Çünkü vücudumda göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok. Bir de regl im iki üç gün gecikebiliyor o sürenin de dolmasını beklicem bu süreçte

Eklentiler

• EAFF6153-DB97-4A87-BB6C-85637458803C.jpeg
    EAFF6153-DB97-4A87-BB6C-85637458803C.jpeg
    28,4 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın arkadaşlar Sabah daha iyi sonuç verirmiş şimdi yine test yaptım kızlar daha belirgin çıktı silik çizgidün akşamdan beri 3 kere yaptım hepsinde silik çıktı bugün şehirdışına çıkacağım için kan versem de sonucunu alamayacağım gittiğim yerde de yaptıramam. Bakalım pek inanamıyorum henüz inşallah bir yanlışlık yoktur. Çünkü vücudumda göğüs ağrısı dışında hiç belirti yok. Bir de regl im iki üç gün gecikebiliyor o sürenin de dolmasını beklicem bu süreçte
Bebeğin ben burdayım diyor annesi :)

Canım hamilesin :)) Benimde kasık ağrısı ve hafif göğüs ağrısı dışında belirtim yok gibi. Hep olan şeyler yani.

O değil de ben bu ay hiç idrar testi yapmadım. Her ay alır günler öncesinden başlardım. Bu ay inat ettim yapmıcam günüm geçene kadar dedim ama günüm gelmeden kan vermek zorunda kalınca hiç idrar testi yapmadan öğrendim :))))
Ne guzel kuzum yaa ama hatira olsun diye yapsanmi :) test manyagi oldk..sagolsun bnm adet hic firsat vermez sayilidir yaptigim test..gerci ikinciydi demi senin :)

Cnm.masallah gelmis kuzucugun siki siki tutunsun insallahh..gogus agrisi varmis daha ne olsn ilk zamanlar :) hic bir belirtisi olmadan kalanlarda var :)

X