Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynn be kuzum Rabbim yazdiysa her sekilde olcak insallah..yeterki daha fazla beklemeyelim..ay nerdeee Rabbim buyuk be yavru ona gerek varsa o da olacak mecbur..troidin engel olusturmamasina ck sevindimm cnm yaa d vitamini ilaclarini da duzenli kullan aksatma yakin insallah guzel haberler kuzumm inanalim sadece Rabbim nasip edecek insallah

Kesinlikle canım Rabbim vereceği zaman öyle bi ayarlıyo ki o kadar çocuk doğuyo tabiki mucize ama Rabbim kolaylaştırıyor ben bu ay o kadar saldım ki halı yıkadım şimdi de derin bi temizlik yapıyorum olacağı varsa böyle de olur diye.. sürekli var mıdır bi şey olur mu korkusuyla insan adım atamıyor ben onun değil o benim peşimden koşsun diyorum artık

Dut pekmezi iç canım bi kaşık her gün. Eğer öksürüyorsan tereyağını erit içine de pekmez dök iç her gün çok iyi gelir

O da iyimiss :)) kossun tabi yaa :) ellerine saglik kuzummm saglikla oturun :)

Beklemek de zor vallahi. Zaman gelmeyecek gibi geliyor insana. Ama dediğin gibi bayram telaşı falan geçer zaman bir şekilde. Sonra da test
ya evet aynen :)

Selam kızlar bgn bende doktora gittim ve 3 tane tumurtan çatlamış dedi :))) 10 gün sonra gebelik testi yap dedi Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize bian önce inş çok heyecanlıyım bende :))
ay cok iyi, benim ancak 1 tane oluyor yumurtam ya sizin nasil oyle;ne kullandin acaba ilac olarak?

8 ay beklemenin sonunda bugün kesemizi gördük çok şükür :) bayramdan sonra da kalp atışlarını duymaya gideceğiz.
Gözünüz aydın olsun ❤ ben de geçen yıl Haziran'da düşük yaptım, Şubat'ta hamile kaldım, Mart'ta keseyi gördüm. İnşallah kalp atışını da duyar, sağlıkla alırsın kucağına miniğini ❤
İkinci dimi senin de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…