Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kac kere yazdm yazdim silip sustum bi bilsen............

Iyi yavrum nolsun yaa calismaca..bata 7 var gorunuyr ama kasiklarda sizilar basladi bile hayirlisi bakalim..sen neler yapiysn bakalim seansslara devammi

Aynı dertten muzdaribiz o zaman canım.

Sızılar da belirti olabilir balım , inşaallah beklediğine değecek. Rabbim görüyor :)

Ben taşındım artık son seansımı bayramdan sonra yaptırıcam canım direkt hsg çektirmeyi düşünüyorum kısmetse.

Sen de yaptır rahatlatır kuzum.

Hiç bişey yiyemiyorum ya
Yorumlarına bakıyorum hep bi şikayet var gibi niyetin o yönde olmayabilir ama hamile kalmak için uğraşanlardansın sende. Bu bir süreç başında ağrıyabilir tansiyon kan sorununda olabilir. Şimdiden kendini dinleme derim . Sıkıntısız hamilelik geçiren çok az arkadaşımız var yine de şükür :) kontrole gittiğinde doktoruna yaşadığın sıkıntıları söylemeni öneririm. Gerçi önerilerimiz bazı arkadaşlar tarafından pek umursamadı nacizane fikrimi yazdım umarım yanlış anlaşılmaz

Insallah Rabbim yuzumuzu guldurur insallah cnm bnm..hersey bi vesile belki sifan ondadir kuzumm..hsg isini de halletmis olursun bncede yaptir onuda..

ya aslinda annem yapan birini bulmus egitimini fln alms ama sanirim korkuyrm :) salladim ilgilenmedim cok..

Senin datli dillerini yirim kiz benn :) seviyrm seniiiii

Korkulacak bir şey yok gerçekten canım, efendimiz tavsiye etmiş sonuçta :)

Senin sorun neydi canım

Kızlar ya size bi şey danışcam şimdi bana doktor devit-3 verdi önce yükleme yapcaz dedi haftada bi gün bi şişe içicem eğer gebelik varsa sıkıntı yapar mı ?

Canım hacamat o kadar rahatlatıcı bi şifa ki yaptırsan bi daha bırakmazsın neşteri de sinek ısırığı gibi hissetmiyorsun bile korkma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…