Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyonunu biliyorsan ondan 5 gün sonra olur heralde canım. Ben ovulasyon testi kullanmıştım onunla biliyorum ama adetim hep 16-17gün sonra geliyor onun neden geciktiğini bilmiyorum

Çoğunuzun ne kadar bebek istediğini biliyorum bu süre içinde biraz kafanız rahat olsun. Biliyorum belki diyeceksin ki sen benim neler yaşadığımı nereden biliyorsun diye tabiki hiçbirinizin bu süreçte neler yaşadığını tahmin edemem ama adetin geçtiği zaman yapsan mesela.

Ben hepinizin bir evlat sahibi olmasını çok istiyorum burada okuduklarımdan hepinizin ayrı ayrı hikayeleri masum bekleyisleriniz inanın hepiniz ayrı ayrı o kadar güzel insanlarsiniz ki herşey tabiki sabır ama her ay stres yapmanızı istemiyorum. Kafaniz rahat olsun olursa olsun diye dusunmenizi ve uzulmenizi istemiyorum.

Hepinizi ayrı ayrı seviyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin gönlünuze göre versin inşallah.

28 günde oluyorum da ovulasyon erken oldu canım 10 ağustosta gelmesi lazım. Ama takvime höre 14 ağustos.
Benim de herşey seninle ayni sat 17 temmuz ovulasyon pik 27 temmuz erken gebelikte 2 gün önce sonradan çıkan silik bir çizgi olmuştu bugün normal gebelik testi negatif o zaman ben de ümidimi keseyim :KK43:

Çoğunuzun ne kadar bebek istediğini biliyorum bu süre içinde biraz kafanız rahat olsun. Biliyorum belki diyeceksin ki sen benim neler yaşadığımı nereden biliyorsun diye tabiki hiçbirinizin bu süreçte neler yaşadığını tahmin edemem ama adetin geçtiği zaman yapsan mesela.

Ben hepinizin bir evlat sahibi olmasını çok istiyorum burada okuduklarımdan hepinizin ayrı ayrı hikayeleri masum bekleyisleriniz inanın hepiniz ayrı ayrı o kadar güzel insanlarsiniz ki herşey tabiki sabır ama her ay stres yapmanızı istemiyorum. Kafaniz rahat olsun olursa olsun diye dusunmenizi ve uzulmenizi istemiyorum.

Hepinizi ayrı ayrı seviyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin gönlünuze göre versin inşallah.
Yok canım aslında doğrusu beklemekte işte bir umut ya çıkarsa :)
Amin inşallah Rabbim kimseyi boş bırakmasın. Ne kadar desemde takmıcam elimde değil maalesef takıyorum :KK43:

Benim de herşey seninle ayni sat 17 temmuz ovulasyon pik 27 temmuz erken gebelikte 2 gün önce sonradan çıkan silik bir çizgi olmuştu bugün normal gebelik testi negatif o zaman ben de ümidimi keseyim :KK43:
Sen kaç günde adet oluyorsun canım?
Ümidini kesme bende hiç silikte çıkmadı adet günü çıkabilir.

Yok canım aslında doğrusu beklemekte işte bir umut ya çıkarsa :)
Amin inşallah Rabbim kimseyi boş bırakmasın. Ne kadar desemde takmıcam elimde değil maalesef takıyorum :KK43:

Farkındayım canım bu ay da olmazsa bir daha ki ay hiç düşünme kafan rahat bir şekilde devam et kendini tut bir de böyle dene bakalim.

İnşaAllah cnm dualarında untma beni de :KK43:

Yok yumurtlamada güzel dedi bi sıkıntı yok dedi doktrom eşimdede bişy yok ama Rabbim zamanını Yazmamş demekki stress ister istemez olyor
O zaman kürlerle uğraşma derim ben canım. Aslanpençesi kadın bitkisidir zaten ama diğerlerini kullanma. Kitap oku, gez dolaş keyfine bak. ancak öyle kafan dağılır :)

Kızlar bir haftadır gribim kendi çabalarım ile bir şeyler yaptım geçmedi.bugun TSH için Dr a gittiğimde bunu da söyledim.hicbir şekilde ilaç veremem Parol u bile çok içme dedi bende içmemeye dikkat ediyorum.bi suru tahlil istedi yarın gel sonuca bakalım dedi.basina böyle bir şey gelen var mi

ay kuzum benim nasıl da uzun uzun yazmış ya, kıyamam. gözü olanın gözü çıksın bacım. insan hassassa ister istemez etrafın yorumlarından etkileniyor, çok ortama girmemek ve durumun farkında olup kendine telkinde bulunmak lazım. annenin iyi olmasına çoook sevindim, daim olsun inşallah. senin de çoğu bitti azı kaldı be yavrum, maşallah :nazar: futbolcu mu olacak paşa :))

inşallaaahh, bata kaç kaldı kii?? ay test yapsana :KK66:
Aynen canısı insanları düzeltmek çok zor. O yüzden uzak durmak en iyisi. :)
Çok sagol kuzum darısı tüm şifa bekleyenlere inşallah.
Ahaha aynen futbolcu mu olacak ne :)))
Darısı sana insallah Kuzumm bu hisleri tatmanı çok istiyorum dualarım sizinle

X