Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım değer oldukça düşük, sanki kimyasal gibi.. ama geç döllenme olup yeni yerleşiyor da olabilir, beta takibi yapmakta yarar var..

ay kıyamam sana ben :) hiçbirine göre gelmesin inşallah da melekcik gelsin :dua:

kız dur sen de asya kılıklım =) şaka bir yana şimdiden düşünme bence, tadını çıkar =) @AsyaaAyazz kızmıosun dimiii? zaten sinir olmuşsun hastaneye.. sen de tadını çıkar tatlışım her şeye kafayı takma..

canım vosvik ablamızın dediğine katılıyorum. yumurrta geliştirici ilaç kullanıyorsan bence hiçbirini karıştırma. prolaktin için de 20 falan sanırım sınır, yani atıyorum değerin 30 lardaysa hiçbir kürü yapma bence..

ah sonicim ahh, o kadar haklısın kiii.. kv de de niye söylüyorsa hakikaten.. bir de Allah sizi ayırmasın diyip diyip durdu. hani sanki çok kötü durumdayız da işimiz böyle temennilere kaldı gibi, tövbe estağfurullah. senin keyifler nasıl? annen geldi aklıma, o nasıl kuzum?

ooh beklenen cevap geldi, canım benim çok teşekkür ederimmm:KK52: ben çok hassasımdır belki de fazlaca takıldım ama hoş değil elbette, dediklerinde de çoook haklısın kulağıma küpe olsun :KK66: bu arada sen deyince taşlar oturdu, ben mesela yemek yaparım, çok da severim yapmayı, ay sen sarma da yapabiliyor muydun falan deyip küçümsüyor beni.. ya da ev hanımıydı, şimdi çalışmaya başlamış, arıyor "ay çok yoğunum ben de çalışıyorum zart zurt" komedi aslında :)) senden böyle çok mesafeli, yerine göre davranan olgun bir kadın izlenimi alıyorum da ondan sana danıştım ablamm =)
Nazara inanıyorum ben. Eşimle iyiyizdir çok şükür. Ortamlara çok fazla girmemeye özen gösteriyorum. Eşimin Bana çok normal gelen davranışları başkasına batabiliyor laf edenlere ne kadar aldırış etmiyorum desemde etkilendiğim olduğu zamanlar oluyor. Kendimi onu eleştirirken buluyorum
Bende senin gibi hassasım. Bizim gibi insanlar daha mesafeli olmalı yoksa kullanılıyoruz .
Annem iyi şükür kuzu tedavisi kendine yaradı eğer böyle devam ederse üç beş aya kalmaz onkoloji önünde kep atar :) bende iyiyim bebişte ha bire tepindiğine göre oda iyidir inşallah :)

Ben gece 2 gibi birkaç gün üst üste hep aynı saatte hissettim bulantıyı. Battan 2 gün önce net hissettim. Baş dönmesi de olunca şüphe duydum. Bir de kulak uğultusu oluştu ki, evlerden ırak. Üst üste tekrar edince belirtiler, sabırla bekleyip bat günü test yaptım, çıktı :)
Ama öncesinde de çok şiddetli gaz sancısı çektim, diş etlerim ağrıdı v.s.
Bak şimdi heyecanlandım :) benim de gece 12-1 civarları oldu. Ay hadi inşallah benim de bebektendir :)

kizlar gebelik testim

Eklentiler

• 20180807_013254.jpg
    20180807_013254.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 47
Nazara inanıyorum ben. Eşimle iyiyizdir çok şükür. Ortamlara çok fazla girmemeye özen gösteriyorum. Eşimin Bana çok normal gelen davranışları başkasına batabiliyor laf edenlere ne kadar aldırış etmiyorum desemde etkilendiğim olduğu zamanlar oluyor. Kendimi onu eleştirirken buluyorum
Bende senin gibi hassasım. Bizim gibi insanlar daha mesafeli olmalı yoksa kullanılıyoruz .
Annem iyi şükür kuzu tedavisi kendine yaradı eğer böyle devam ederse üç beş aya kalmaz onkoloji önünde kep atar :) bende iyiyim bebişte ha bire tepindiğine göre oda iyidir inşallah :)
ay kuzum benim nasıl da uzun uzun yazmış ya, kıyamam. gözü olanın gözü çıksın bacım. insan hassassa ister istemez etrafın yorumlarından etkileniyor, çok ortama girmemek ve durumun farkında olup kendine telkinde bulunmak lazım. annenin iyi olmasına çoook sevindim, daim olsun inşallah. senin de çoğu bitti azı kaldı be yavrum, maşallah :nazar: futbolcu mu olacak paşa :))

Bak şimdi heyecanlandım :) benim de gece 12-1 civarları oldu. Ay hadi inşallah benim de bebektendir :)
inşallaaahh, bata kaç kaldı kii?? ay test yapsana :KK66:

hoşgeldin can o kadar merak ettik ki seni gerçekten kalbimden durumunu hep öğrenmek istedim keşke nosu olsaydı dedim şuan kndini beynini en azından toparlamış olmana sevindim hiç üzülme umudunu da asla yitirme bni hatırlıomusun bilmiorum ama bnm için bitti hayatım çocuk bile düşünemeden kndi tedavim ile geçecek derken rabbim o kadar büyüklük yaptı ki bana mucizevi bi şekilde kanser die ağlarken yavrum ana rahmine sıkı sıkı tutunmuş şuan herşeyi unutmuş onunla yaşıyorum hayat buluyorum inan bana senin de bir vaktin zamanın var hep dua et ve sabret olur mu doğru zaman da doğru yerde annesine sıkı sıkı tutunacak yavrun bizleri unutma ara da da olsa durumundan haberdar et seviliosun :KK200:

Kuzumcummm asıl benim aklım sende okadar kaldıki ne yaptın nasıl ilerlettin sürecini inan herkesi ayrı ayrı düşünmekten tırlattım. Ama gerçekten kendimi araştırmaktan ve sayfalardan uzak tutmak beni süreçten biraz kopardı çünkü inanılmaz bu sürece bağlı yaşamaya başlamıştım. Uykumda tuvalete kalksam “çocuğumuz olacak mı “ diye düşünmeye başlıyordum. Bakmıyorum hiçbirşeye çünkü büyük söz verdim :KK43: Ha aklım hem sizde hem benim durumumda değil mi ? Hemde çoook. Bi taraftan kendimi düşünmeye devam edip bi taraftan aklımı sizde bırakıyorum. Ama çok iyi gördüm burayı binlerce şükür.

Bebek sana bi mucize , bi ilaç gibi geldi. Hayat sürprizlerle dolu. Ummadığın anda bambaşka bi yola sürüklendin geride kaldı kötü şeyler. Şimdi bebişle yeni yılı karşılama heyecanın var binlerce şükür olsun. Sağlıkla anne bebiş kavuşun birbirinize inşallah kuzumm çook seviyorum seniiii.

Canimmmmm özlettin kendinii. Ne yaptın nasılsın?

Canım benimm ben özetle yazdım durumumu bıraktığım yerdeyim ama senin adına okadar sevindimki anlatamam. İnanılmaz stresliydin, çok takıyodun kafaya cidden senin için “ ne yaptı ne etti” diye düşünmeden edemedim. İmzalarına baktığım yoldaşlarımdan biride sen oldun koskocamaaan tebrik ederim. Sonunda Allah yüzüne güldü. Sağlıkla tutunsun inşallah bebişin sımsıkı

X