Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
VosVos35 VosVos35 canım yanlış hatırlamıyorsam sen gebeliğini mide bulantısından anlamıştın değil mi? Kaç gün önce olmuştu? Belirti mi bilmiyorum 2 gecedir midem bulanıyor ama uyuyacağım zaman. Sabah olur bulantılar ama ilginçlik mi bende acsba :)

İlk gebelikte biraz daha zor farkedilir ama 2 gün kala bulantı ve baş dönmesi başlayabilir. Vücudunu iyi tanıyan kişiler daha erken ve farklı belirtileri de yakalayabilir. Kesin bir tarihi yok bunun. Üstelik her gebelikte farklı olabilir bu belirtiler.. birkaç gün sabır :)
Valla günlerdir burda öyle belirtiler fark edenleri okuyunca insan bişey kaçırıyormuş gibi geliyo :))) en sonunda üye olup kendim danışayım dedim, iyide oldu :)

VosVos35 VosVos35 canım yanlış hatırlamıyorsam sen gebeliğini mide bulantısından anlamıştın değil mi? Kaç gün önce olmuştu? Belirti mi bilmiyorum 2 gecedir midem bulanıyor ama uyuyacağım zaman. Sabah olur bulantılar ama ilginçlik mi bende acsba :)
Ben gece 2 gibi birkaç gün üst üste hep aynı saatte hissettim bulantıyı. Battan 2 gün önce net hissettim. Baş dönmesi de olunca şüphe duydum. Bir de kulak uğultusu oluştu ki, evlerden ırak. Üst üste tekrar edince belirtiler, sabırla bekleyip bat günü test yaptım, çıktı :)
Ama öncesinde de çok şiddetli gaz sancısı çektim, diş etlerim ağrıdı v.s.

Birde bişy sorcam kızlar bu ay daha yebi aktardan hayıt tohumu böğürtlen köküve aslan pençesi aldm Hayıt ve böğürtleni bir kullancam adet bitince mi yoksa adetin ilk günü mü kullamam lazm

Sizce hayıt tohumuyla böğürtlen kökü mü yoksa aslanpençesini mi kulla yım 3nü karştrmayyam dedim bana acil bişy siyin hem dış gebelkten snra birde dişüktn snra ömrğmde ilk defa adetm gecikti cok fazla ve günlerm cok dengesz olmş onun içinde yaomak istyormmm Hayrlısı bana yardmcı olnn lütfen kızlar

Sizce hayıt tohumuyla böğürtlen kökü mü yoksa aslanpençesini mi kulla yım 3nü karştrmayyam dedim bana acil bişy siyin hem dış gebelkten snra birde dişüktn snra ömrğmde ilk defa adetm gecikti cok fazla ve günlerm cok dengesz olmş onun içinde yaomak istyormmm Hayrlısı bana yardmcı olnn lütfen kızlar
Maydanoz çayı iç cnmm

Bata 3 gün kalmış, bu aydan hiç ümitli değilim koca ayda 4 yada 5 ilişki oldu. Yum gününe hiç denk gelmedi ya öncesi ya sonrası gibi oldu hayırlısıı:confused:
Ekleme yapayım hhatırlarsınız belki geçen ay 1 hafta kadar gecikmiştim. Aslında battan da emin değilim ama :KK48: Bu ay salıverdim ciddili ciddili:KK45:

X