Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aynen o yuzden cok yuz goz olmayada gerek yok.
Eltinde ondan cesaret bulmus demek ki nedense :)))

Evet var ilk kizimdan cok sevdiklerimden.Cogunu vermistim bikac bebek buyudu :) Bi yikama işi var iste,insallah eve bi el atalimda onu da halledecem yavas yavas :)
Deneyimin onemi hastane cantasi icin cok yirtinmaya gerek olmamasini bilmek :) Temiz bikac esya is gorur :)
Gerci ben ilkinde de boyleydim :)

napalım beybisi yuvarlanmaca işte, sende durumlar nasıl =)
Bende aynı kuzum valla :) Elti meselesini alıntılamayı unutmuşum ama ne fitne biriymiş. Akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememişlerKv seni savunmuş gerçi, o da durumun farkına varmış demek ki. Yüz verme hiç kötü insanlar mutsuzluklardan böyle besleniyor malesef.

Ay bebişin gelmek üzereymiş. Zaman ne de çabuk geçmiş. Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin. Sağlıkla kucağına al inşallah

Canimmmmm özlettin kendinii. Ne yaptın nasılsın?

Bende de pico vardı. Sacede adet düzensizliği yapıyordu ama. Doktorun verdiği bitkisel ilaçla hemen hamile kaldım ben

İlk defa duyuyorum bu ismi nasıl kullanılıyor cnm :)
30 tane var icinde günde 1 sefer tok karnına. Ben de ilk defa duydum ve özeldeki doktor verdi. Pico yüzünden ne adet oluyordum ne de bebeğim oluyordu yumurtlama olmayınca. Devlet de hep doğum kontrol hapı veriyordu adet ol gel diyorlar. Tahlil yapıyorlar her şey normal stresten deyip durdular. Sonra özele gittim ilk ay korunduk prolaktin için ilaç kullandım çünkü. Kimyasal gebelikten sonra prolaktin yükseldi. Ondan sonraki ay da hemen hamile kaldım kutu bitmeden yarim kaldı. Doktoruna sor istersen :)

Çok teşekkür ederim cnm bende özele gidiyorum bir sorayım bakam doktoruma

Canım adet bittikten sonrami kullanıyorsun yoksa bir vakti yokmu kullanmak için

A AsyaaAyazz cnmm nasl giidyor hamilelik bulantı felan var mı anlat baklm nasl belrtler yaşyordn şimdi hamilileğe dair bişey var mı
8. Haftaya kadar hiçbir belirti yoktu. Unutuyordum varlığını hatta bazen. 8. Haftadan sonra 3-4 gün bulantılar oldu ama çok değil. Sonra geçti. Sabahları hafif kötü midem. Bir de Adanadayim ve çalışıyorum acayip sıcak. Basım dönüyor bazen. Pazara gittim bayılmak üzereyken adam oturttu su verdi falan. Gözüm karardı oturmasam bayılacaktım. Bugün de durakta yarim saat oturdum kalkamadım. Okul çıkışı 40 dk falan kalabalık otobüste ayakta kaldım. İner inmez oturdum kapalı klimalı durağa. Sıcak bana hiç iyi gelmiyor hamile değilken de oluyordu ama şimdi biraz daha sıklaştı. Yarın da kontrole gidecem 14.30da randevum. Bakalım nasılmış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…