Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
seymaka kuzummmm nasil ozlemisimm anlatamam nerdesin sen yaaaaa....sezsonumun dedigi gibi nasi heyecan yaptmm adini gorunce..ah kuzum yaa hersey biz insanlar icin olmayinca olmuyr hic olmayacagi dusuncesi beni mahveden ah bir bilsek sipalarin gelecegi zamani..biz bekleyenlerde durumlar ayni bnde saldim artk iyice...sen iyi ol arada yokla bizi, kopmazsan daha iyi tabi aralarin uzun oluyoo :) Allah'a emanet kuzum

günaydın kızlar dün ovu testim koyulaşmaya başladı bu sabah karın ağrısından ölüyorum patlıcak gibi ve ben 2 gündür eşimle konuşuyorum çok kötü kavga ettik

günaydın kızlar dün ovu testim koyulaşmaya başladı bu sabah karın ağrısından ölüyorum patlıcak gibi ve ben 2 gündür eşimle konuşuyorum çok kötü kavga ettik
Bu zamanlarda olur zatn hep o kavgalar bnde yumurtlama doneminde sadece bir kez girdik gerisi yk..bosa kurek cekiyrz ya sinirler.........

Reactions: Cac
a
ay hep o zamana denk gelio kavgalar cok sinir oluyorum. sanki planlamisssin gibi

Hiç üzlme canm bnnm inşaAllah o günleri bizde görecz Allahın iznyle iyiki uzaklaşmşsnn biraz en azndan bi yararı olmştr öyle umud ediyormm dşleklerin ve dualarn için saol sende kalbimizdesnm

Rabbim kucagına almayı nasip etsin dua et bizde

Aynen geçen ayda kavga ettik anlamıyorum iki aydır hep kavgalıyız artık yoruldum vala
Cnm yumurtlama doneminde bizim hormonlar tavan yapiyo ve yumurtlama donemi gorev gbii geliyr olmasi gerek o iliskinin diye dusunuyrz bizim stresimiz bize yetmiyomus gibi onlar ters yapinca boyle birbirimize giriyrz iste..sanki bir tek biz istiyrz cocuk hiic orali degiller sinir oluyrm altin gunlerini kaciriyolar sona yanasiyolar gel de deli olma

Selamün aleyküm arkadaşlar öncelikle rabbimin Selami hepimizin üzerine olsun.bende kaç zamandır bu siteyi takip ediyordum dedim bir de ben aralarına katilayim .rabbim öncelikle isteyen herkese sağlıklı sıhhatli ewlatlar nasıp etsin.bu arada bende 2 yıllık evliyim bende de (pko )olduğu için hala çocuğum olmadı hayırlısı tabiki..ama son kaz çalışmalara devamyarin doktorum iğne vuracak dualarınızı bekliyorum arkadaşlar.hayirli sonuçlar için

Azcık kalmiss :) benimde eskileri gorunce gozlerim doluyor boyle ara ara nedense.
Bende deneyemedigimiz halde burda ne haberlere sevinmistim.Insallah sevinecegizde daha❤
Sende Allah'a emanetsin bebisinle.Saglikla,hayirlarla kavusun insallah❤

Tekrar tekrar kimin yazdigina baktim :)
Gozlerim acildi :)

O olgunluk,rahatlik her ne demek gereksede adina,Allah'tan gelen bi ferahlik bence.Bisylerin pesinde kosturmaktansa careyi bilmek insanin zihnende dinlenmesine bi arinmasina sebep olabiliyor bence.Allah mutlaka en guzel zamanda o guzel gucude verecektir yureginize❤

Yazdigina,iyi olduguna sevindim canim.Aklini karistiriyorsa boyle seyler hic yorma zihnini esini dinle :)))
Guzel haberlerini almak dilegiyle❤

A.selam ecmain olsn insallah..amin Rabbim biz bekleyenlerin yuzunu hayirli zamanda guldursun insallah..calismalar hic bitmiyr bakalim ne zmn sonucunu alcaz Rabbm buyuk daha ck aratmasin insallah..hayirlisi olsn hakkinizda :)

Bişey danışmak istiyorum ben adetinin 3. Günü klomene başladım 5 gün boyunca sabah 2 akşam 2 tane yuttum ama bir kıpırtı yok bilmiyorum yarın doktor yumurtaciklarima bakacak buyumusmu büyümemis mi diye ona göre iğne vuracak..yani diyeceğim o ki ilaç içme esnasında böyle hiç bişey hissetmeyen varmi ? yoksa normalmi böyle şeyler arkadaşlar?

vala canım bende adetin 3.günü başladım klomene normalde ayın 4de yumurta olması lazım olmadı 5 oldu hafif ağrım oldu testlerim koyulaşmaya başladıbiraz pazar günü , bu sabah artık ağrıdan ölüyorum eve gidip test yapcam akşama 1-2 gün gecikebilir doktor beni de 4 de çağırmıştı gitmedim eşimle kavga ettik yolun ortasında şevk mevk istek kalmadı .bende ne alem hiç bilmiyorum kaçtane oldu kaç cm kaldı öğrenemeden ama 2 gün gecikmeyle yumurta ağrım oldu geçen ayda 3gün öncesinde oldu

Öncelikle teşekkür ederim cnm bana vakit ayırıp yazdığın icin bendede tam tersi hiç bir şey hissedemiyorum sanki hiç ilaç kullanmamış gibi hafif hissediyorum vucudumu ne ağrı ne sizi yarın hayırlısı ile ins.buyumus olursa yumutaciklarim(sanki kediciklerim der gibi olduins.rabbim tez zaman da kucaklarimizi doldursun...amin

Sen yinede bir doktoruna görün cnmm sonra bişey flan olur Allah korusun..ama ins.hayirli haberler alırsın...

whiterabbit88 tatilci canisi nasılsın:)
canımm tatile gittim geldim, bu hafta da izinliyim ama evdeyim, adetin 11. günü öyle zaman geçiyor işte.. sen nasılsın 6 ay dolmuş maşallah size analı oğullu :)

Yavrmmm iyi ck sukur yaa cabalamaya devam :) yimirtalar catladi bugun :)) umut dunyasi iste :)
Sen nasilsin sicaklar mahvediyodur ondn eminim kiyamam size tam sicaklara denk geldiniz nasil gidiyr hamilelik oglusumuza iyi bakiyosun demi :)
oy bebişim yaa bata 10 gün kalmış senin desene, hadi hayırlısı inşallah iyi bakıyorsun oğluşumuza dimi demiş yaa :))) bu arada anlatmış olduğun anne ve çocuğu arasındaki diyalog beni de mahvetti.. sakat olsaydın ne demek yaaa

Yine haftaya bugün cnm ama benım sağ bacak ve kasıkta ağrim var sanirim pervane çarpti ya
canım kontrolün inşallah iyi geçer, kalp atışlarını gümbür gümbür duyarsınn

Kızlar ovulasyon testim ekteki geçen hafta cuma pik yapmıştı yeniden çizgi çıkmaya başladı inşallah koyulaşır ya böyle görmek bile mutlu etti inşallah gebelik testinde de bu çizgiyi görürüm
şimdi ne durumdasın tatlım? bata kaç kaldı? hadi inşallah yaa, dediğin gibi burada bile çift çizgi görmek ayrı heyecan olmalı..

KIzlar test sonuçlarıma baktım tsh düşmeye başlamış çok şükür
geçmiş olsun canımm..bundan sonra da ilaçlarını ve muayenelerini ihmal etme, ciddi bir konu

Nasılsınız canlar
napalım beybisi yuvarlanmaca işte, sende durumlar nasıl =)

geçmiş olsun kuzum yaa.. yapılabilecek bir şey var mıymış peki? böbrek de önemli sonuçta, sakın ihmal etme..

ah şeymakam ahh.. nasıl da özletmişsin kendini, herkes gibi ben de çok duygulandım seni görünce eşin etkilendiğini bildiği için iyi yapmış aslında.. bir süre uzak kalmak iyi gelmiştir bence.. şimdi de kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle davran, biz senin samimiyetini hissediyoruz tatlım.. kürleri bir kenara bırakın, sağlıklı beslenmeye, iyi uyumaya gayret edin. bakalım testler nasıl çıkacak ve doktorlarınız nasıl yönlendirecek. elbette gönül hepimiz doğal şekilde hamile kalalımdan yana ama hakkımızda hayırlısı..
bu arada morfolojiye bu kadar takılmamanı öneririm. bizde de %1 çıktı mesela, ama toplam sayı hareketlilik vb. parametreler de önemli. yani biz kendimizce belli değerleri baz alıp seviniyoruz veya üzülüyoruz, aa 4 normalmiş benim 1 demek ki olmaz vs. diye ama durumu tespit etmek o kadar kolay değil aslında. internetten araştırma yapmanın da sonu yok, doğru düzgün yumurtlayamayan, spermi olmayan çiftlerde bile bir anda bebiş gelebilirken, her şeyi düzgün işleyen tüm testleri sorunsuz çıkan insanlar sebepsiz infertilite yaşayabiliyor.. o nedenle bizim hangi tarafta kaldığımız, gelecekte ne yaşayacağımız öngörmemiz mümkün değil, tamamen nasip işi. seni daha sabırlı, daha sakin gördüm. allah bu sabrının karşılığını versin, en yakın zamanda güzel haberlerimizi paylaşalım inşallah seviliyorsun

kızlar ya tavşanınıza akıl verin. dün kayınvalidemdeydik, eltimle ilgili bir şeyler anlattı şok oldum.
eltim, eşimin en büyük abisinin hanımı ve benden 20 yaş falan büyük, hani güya olgun olması gerek dersiniz. geçen gün beni aradı telde konuşuyorduk, bir yandan eşime yol tarif ediyorum falan. neyse kayınvalidemle birliktelerdi ama başka şeylerden konuşmaktan, bir de yoldayız vs derken karambole geldi ben kayınvalidemi soramadım. teli kapatınca demiş ki, anne bak seni sormadı hiç, annem de beni savunmuş yüz vermemiş ama bu ne fitneci bir kadın diyor bana.. hadi bu olay neyse.. ben çok tanımadığım insanların yanında daha soğukkanlıyımdır, tepkilerim kontrollüdür, eşim bana göre daha heyecanlıdır. ama milletin önünde tartışmamız olmamıştır, hayet sevgi-saygı çerçevesinde ilerleriz. eltim kayınvalideme bunlar çok uyumsuz, bak gör boşanırlar bence demiş
ben bu lafları duyunca delirdim, siz ne diyorsunuz? zaten mesafeliydim iyice uzak durma kararı aldım.. millete bak yaa, insanlar böyle böyle deliriyor...

Sağol canım tekrar görünmedim doktora bakalım.sen nasılsın tatil iyi gelmiştir.rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah sana ve tüm bekleyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…