Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saol cnmm bu arada sen kaç ay kullqndin.ilk kullanmandami oldu cnm
Kimyasal gebelik yaşadım prolaktin yüksek çıktı. O ay kullandım prolaktin hapı da içtim doktor korunun dedi. Sonraki ay yarim içtim hamile kaldım :)

Ooy kıyamam sana kuzmmm geçeck inşallah ama bu günlerin tadını cıkar mutlkA özlersnn bnada haber ver cnmm

Canım bugün ovulasyon testinde 2.çizgi vardı yine evet böyle görmek bile mutlu ediyor :) ovulasyona göre 4 takvime göre 7 gün var canım bakalım hangisi çıkacak :)
Sende nasıl durumlar?

Kızlar merhabalar adetim 3 gün geçti sonra geldi kanamam ama iki gündür çok az geliyor belim aşırı ağrıyor kan testi 4.68 çıktı kafam karışık kanamam az az geliyor bu neyin nesi

Kan testini 2 gun arayla tekrarlamani oneririm
Kanamam oldu fln diye boşlama sakın

Bennnn sabah 8 bucuk iş başı akşam 7 paydos çok uzuuuunnnnn hesaplamak dahi istemioum saatini
Benimde öyle ama hamilelerin 7.5 saat çalışmaları gerekiyor
Ben çalışıyorum canm normal sabah 8 akşam 5:30 ama hamile olduğum için 4:30 çıkıyorum günlük 7.5 saat çalışmış oluyorum
Evet 7.5 saat çalışma diye bir kanun var dimi ya iş yerin bunu kabul ettimi bende bugün söyliyeyim bakalım ne diyecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…