Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyi yavru yaa nolsun misafirim var yarin hazirlik fln filan :) muhtemelen dun yumurta catladi iliski oldu bugunde destek kuvvet gonderirim diydm sipocanlara aaaa sevgilim esim basim agriyo ck yorgunum dedi ben sokkkk :O sanki ben calismiyrm butun aksm hic bisi yapmadi dinlendi ben kostur kostur ikram hazirla yataga girdik biraz once bana basim agriyo dedi yaa..yeminlen devir degismis
:KK70:Olsun kuzum inşallah tutar yum günü olduysa eğer sıkma canını.:KK200:
Kızlar bulantılarim başladi ya off sabah ölcektim cok fenaydi kacınçi ayda gecıo bulanti
Valla herkese göre değişiyo kuzum ama 3-4. aya kadar sürebilirde. Aç kalmamaya dikkat et miden boş oldukça daha da bulanır. Elma veya çubuk kraker atıştır bulandığında.

İnşallah canım rabbim tez zamanda nasip etsin sana ve tüm bekleyenlere.benim de 10. Ayda geldi.rabbim büyük dualarımdasınız
canım benim çok saol aslında bu ay doktor yumurta takibi yaptı SEVDAM07 SEVDAM07 sayesinde çok ta kaliteli bi yumurta gelişti doktor işimizi sansa birakmayalim yumurtayı biz çatlatalīm dedi yumurta tam gününde kendiliğinden çatladı belirtilerim var ama yinede umitlenip üzülmek istemiyorum o iki çizgiyi hic goremicekmisime geliyor
:KK43: hiç bi zaman hamile kalamayacakmışım gibi geliyor. Artık o kadar yıprandım ki her ay hüsran..

Son düzenleme:
Ya şaka gibi randevu alayım dedim hiçbir doktora randevu çıkmıyor bayrama kadar.:110:

Herhangi bir problem çok şükür. Allah nasip edecektir. Herkes sırayla haber veriyor sayfada çok şükür. Hissediyorum bak az kaldı senin de. Sen üzme o tatlı canını :KK200: ben de 1 sene uğraştım. Çok kötü zamanlar yaşadım
belirtileri yakından takip ediyorsun :KK68:saolasin kuzum bneim yalnız bırakmadığınız için hepinizi çok seviyorum....

Son düzenleme:
Nasılsınız kızlar ben şu sıralar mide bulantım azaldı çok şükür.ama şimdi de böbrek ağrım başladı.zaten büyüme vardı böbreğimde hamilelikten önce.şimdi de sanırım artıyor büyüme.üzerine yatamıyorum hiç.Rabbim yardım etsin hepimize inşallah sağ salim alırız bebeklerimizi kucağımıza
Geçmiş olsun canım bol bol su ic sulu meyvelerden tüket gecer insallah

Sıkma canını kuzucum, muhtemelen o saate yumurtanın son kullanma tarihi geçmiş olmalı :KK66: önceki gün olan en isabetli olan zaten... Olmuştur inşallah ❤
Senin yorumunu yerim ablamm :)) insallah yaa hayirlisi artk asilamaya niyetlenmistik ya bende ck takmiyrm artk eylulde baslariz sanirim asilamaya hayirlisi Allahtan

Sagol canım. Zahir guzelmis mahire benziyor❤ seninde boyle isim dusundugun gunler yakin insallahhh❤
İnşaAllahhh İnşaAllahh :'( Rabbiim sesini duysunnnnnnnnmnnmm o kadr zorki anlatammam 2. Yılmızı bitedik bu sene Artkkk gerçktn çok korkyorm bi dış gebelk geçrdim bu geçen ay da bi düşük haptm bugün 46 gündr adet olamıyorum özele gtttm söktürücü verdi aetk gerçktn yüreğim yangın yeri :'((

Screenshot_20180805-083439.png
Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum hep hüsran testlerden birini dün akşam yaptım birini bu sabah yaptım ayrıca akşam acile gidip kan testi yaptırdım oran 76 cıkmış sizce görüşleriniz nedir 2 gündür çok şiddetli bel ağrısı çekiyordum oturamıyor yatamıyordum adet gümümede 3 gün var

Eki Görüntüle 2176255
Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum hep hüsran testlerden birini dün akşam yaptım birini bu sabah yaptım ayrıca akşam acile gidip kan testi yaptırdım oran 76 cıkmış sizce görüşleriniz nedir 2 gündür çok şiddetli bel ağrısı çekiyordum oturamıyor yatamıyordum adet gümümede 3 gün var
Hamilesin hayırlı olsun :anne:

Eki Görüntüle 2176255
MaşaAllah gözn aydn bu ay ne yapmşstn kuzm ne zamndr istyorsnn ve belirtilern ne değerin iyi ckmş günün geçmemesine ragmen

X