Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım inşallah ya.cinsiyeti de çok merak ediyorum ama haftaya perşembe yada cuma gidicem doktora bakalım

Cnmm bi ilac vardı sölemiştin ama o bitkisel değildi heehalde bana söledgn bnm hormonlarma baklmştı iyiydi herşey yine geeek varmı
Düşük olmuş ya kuzum tekrar bakılsın iyi olur. Yumurta için kullandım ben dediğim ilacı. Gerçi herkese diyorum ama benim yumurtlama problemim vardı sadece picodan dolayı. O hapla kaldım hemen hamile. Yumurtlama problemin yoksa gerek de yoktur belki doktorlar daha iyi bilir :) Allah en kısa zamanda sana da tekrar güzel haber almayı nasip etsin inşallah

Kızlar günaydınnn
iyisinizdir inşallah:)
Okuyorum sizi ara ara ama yazamıyorum,yazcak bisey yok bende çünkü bu ara:)Bol bol geziyorm,fırsatını buldukça biyerlere kacıyorz esimle.Kısmetse bayrama tatilimiz var,eylülde yeni sezonda dönerim herhalde buralara
Öpüyorum bütün hamişleri ve hamiş adaylarını

Kaç ay oldu canım. Soğan kürü deneyebilirsin denemediysen. Ben sopan kürü yaptığım ay hamile kalmıştım ama kimyasal ile sonuçlandı.
yok yapmadım soğan kürü.7-8 ay oldu. doktora gittim hiçbr sorun yok yumurtasların normal hamile kalmanda sıkıntı yok dedi. eşim gitti sperm testine toplam hareketlilik 29 ,ileri hareketlilik 20 çıktı. bu ne demek bilen var mı? düşük sanırım değerleri

Amin cnm dünde baktklar zaten düşük yaptgm ayda adetlyken alltan baktlar rahim temiz yumurtlamada sıkıntı yok hormonlarımda temizdi kocamnda aynı şekil ama Rabbim demek bnu hayrlısı görmüş duanzda untmayn sen ne yapıon hamilellik nasl gidiyor :)

vala biz aynı bekliyoruz ama eşimle cumartesiden beri günleri değerlendiremiyoruz ikimizdede istek yok yumurta günüm henüz gelmedi bereket her aksam bi heves ama olmuyor

Canimmm ne guzel yazmissin mesajin enerji dolu. Herseyin yolunda gitmesine cok sevindim cok sukur❤

vala biz aynı bekliyoruz ama eşimle cumartesiden beri günleri değerlendiremiyoruz ikimizdede istek yok yumurta günüm henüz gelmedi bereket her aksam bi heves ama olmuyor
Hahahhah ya çocuk için olunca görev gibi geliyor ister istemez o yüzden olmuyordur istek

Reactions: Cac
Bi ara isteksizlik olabiliyor canim bebis gelince bu rahat gunlerinizi ararsiniz. :)

Reactions: Cac
ay gittim gittim savah 8 de gittim 1 de anca gırdım bölr bi kalabalık olamaz sen naptin kese 14mm olmus yolksac gorundu kese yerlesmiş kalp atısı duyamadı ama haftaya cagırdı
Bende gittim kesenin boyutunu söylemedi ya bende sormadım hiç aklıma gelmedi. Kese etrafında kanama var biraz progestan verdi. Kalp atışını duyduk ama kanama olduğu İçin 10 gün sonra tekrar gidecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…