Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bnde işten çikmiştin nisanda suanda calısmam zaten mümkün değil

Cnm estrofem bnde kullanmstm klimenle birlikte dr degistirince bn hastalarima onu onermiyrm demisti drlarin arasinda da ck gorus ayriligi var yaa
aynen herkes kendi nasıl uygun görürse ilaç yazıyo,bende 10 gun sonra gidince kontrole kendi doktoruma derim bırak derse kullanmam

Korkuyorum yaa daha keseyi görmedim ya ne biliyim korku var içimde yanlışlıkla bi zarar vericem yada bişi yapcam die korkuyorm
Stres yapma korkma canm Allah a dua et.4+6 kese kucuk de benim göründü.ama ilk gebeligimde 5+2 de bı dr kese yok dedi direk başka hastaneye gittim var dedi resim bile verdi.en kaliteli sonuç egitim ve arastirma hastanelerinde cunku devlet onlara en kaliteli ultrason makinalarıni gönderiyor araştırma oldukları için ben öyle yapiyorum soru işareti kalmıyor kafamda

Estrofemi duymadım.E klomenle cok yumurta oluşursa napcanız kuzu?Asılama falan mı yapcak..Benimde evde yarım agnuston var ona mı başlasam napsam:)
canım ben kendi kendine vitamin dahi olsa kullanılmasına karşıyım. vücutta nelerin dengesini değiştireceğini bilemezsin. tabi sen bilirsin yine de ha bu arada çok yumurta oluşursa aşılama yapmıyorlarmış sanırsam, çoklu gebelik riski yüzünden. amaann ben de işte forumları okumaktan beynim yandı
Korkuyorum yaa daha keseyi görmedim ya ne biliyim korku var içimde yanlışlıkla bi zarar vericem yada bişi yapcam die korkuyorm
anladım, kötü düşüncelere boğma kendini, bünyesel olarak sıkıntı hissetmediğine göre inşallah her şey yolundadır.
hah şimdi anladım beybicik. ben sandım ki 3 senedir deniyorsunuz da olmuyor. 1.5 sene görece daha iyiymiş =) belki o zamanında gördüğün 6 aylık tedavi hormonal dengeyi sağlamıştır. şu an gerek yoktur ekstra ilaçlara. ki en son yaptırdığın testlerde yalnızca anemi sıkıntısı çıktı diye algıladım. aşılama açısından da, ilk etapta doktor önermemiş ki bu süper bir şey. sen yine de diretince ok demiş, o da güzel demek ki denemeye değer diye düşündü. inşallah normal dönemdeki şansını aşılamayla bir tık daha arttırırsınız. kötülere odaklanma, ilk denemede tutturan da çok aşılama için belli hormonal yüklemeler vs. yapılıyor, o dönemde kendine kür uygulama derim nacizane..

Aynen kuzu yapmıyorlar,3 ten fazla yumurta oluşursa.Bu hapı ben kullandım aşılamada dr bitkisel demişti,hayıt hapı olarak geciyr.Dr asılamadan sonra da devam et regli olana kadr demişti.

Hee klomen 6 aydan fazla kullanılmıyor zaten kuzu.Dene bakalım belki uğurlu gelir ilaç hayırlısıyla inss

Reactions: Cac
Sağol canm teşekkür ederim bende elma ile idare ediyorum ama biyere kadar sabah çok kötü oluyorum
Gaviscon sindirimi kolaylaştırdığı için mide rahatlıyor. Yemeklerden sonra 1 ölçek içersen iyi gelebilir. Mentollü tavsiye ettiler bana, gayet ferah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…