Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba bir sorum olacak erken gebelik testinde 4 5 gün kala negatif diyorsa kesin negatif mi yoksa öyle çıkıp hamiş olan var mI?

Canm ben ilk çocuğum da şeker yüklemesi yaptim ama pişmanım çünku midem çok kotu oldu açıkçası bu çocukta düşünmüyorum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Reddetme gibi bir seçenek var mı peki? Aşı gibi zorunlu diye biliyorum ben.. sormadım gerçi :) dediğim gibi limonlu suyla içince sorun çıkmıyor esasen

Reddetme gibi bir seçenek var mı peki? Aşı gibi zorunlu diye biliyorum ben.. sormadım gerçi :) dediğim gibi limonlu suyla içince sorun çıkmıyor esasen
BİZİM BURDA ŞEKER YÜKLEMESİ YAPILMIYOR KALDIRILDI ...AÇLIK ŞEKERİ ÖLÇÜLÜYOR..GİDİP GÜZEL BİR KAHVALTI YAP GEL DİYORLAR SONRA TOKLUK ŞEKERİNİ ALIYOR ...

Ay ne güzelmiş ❤ ben de aç karnına şekeri basınca yüksek çıkmasına şaşırmıyorum zaten...
BAŞLANGIÇTAN BERİ ÇOK KİLO ALMADIYSAN SORUN OLMAZ...BEN MALUM DİKKAT EDİYORUM AMA HAFTADA 1 -2GÜN İSTEDİĞİMİ YİYOM VALLA..SIKILDIM AYNI ŞEYLERDEN

TABİKİ CANIM 2 SAAT SONR A BAKIYORLAR HEMDE ....
Burda veriyor şekerli içeceği, sonra eve gitmeye izin yok, ya bişey olursa diye... 1 saat bekle dur.. hayır bir de zararı olabilir diye düşünüyorlar ama yine de yüklüyorlar.. keşke bana seçenek sunsa dimi ama :) kahvaltı usulü olsa alırdım oğluşum gidip güzelce doyururduk karnımızı.. çocuk da telef oluyor benimle beklerken

AYNEN CANIM....ALLAH KORUSUN YA BİRŞEY OLSA ONDAN DA KORKUYOR BIRAKMIYOR....BENİM KUZEN YAPTIRDI GEÇEN GÜN YEDİ İÇTİ O BU SU HAMURLUDA ŞEKERLİDE ŞÜKÜR BİRŞEY ÇIKMADI :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…