Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guzwl seyler duyman temennim kuzumm ogleden sona gostericem demistn soraym dedm merk ettm..davsaniminda dedigi gibi sorunun tespit edilip ustune gidilmesi bnmde hep tercihimdir bi yerden basladin bakalim Allah yardimcimiz olsn insallah
İnşaAllah canım çok sağol tedavimi olurum güzel bi şekilde .. amin Rabbim hiç birimizi daha fazla bekletmesin inşallah

kuzum adetten sonraki her günü mü değerlendirmiştiniz. yoksa direk hergün değil demi benim içim almaz çünkü

Valla iyiydiii ama moral bozmak yok!
Valal. Adet bitti 1 gun sonra 4 gun her gun denedık bide işte ondan sonra normal programda gösteren yumurtlama gununde oldu ama yapcak bişi yok bebiş istıosan deniceksinn :)

Benim de bat 5 bugun yaptım testte hiçbirşey cıkmadı. Ama ovulasyon testin varsa yapsana onda biraz daha erken koyulaşma oluyor Betadan önce. Hatta bugun dünküne göre cok koyu cıktı benimki bi umutlandım yine
Ovulasyon yok canım ya inş vardır senin :)

Valla bende deniyorum canım ama olduramadım. Bir tek aman olursa olur olmazsa olmaz yöntemi kaldı o da bende işe yaramıyor, beceremiyorum

Bu ayda özelde gidip muayene falan neyse gidecem. Sonra bende olursa olur olmazsa kendi bilir diyecem. zaten artık bazen düşünüyorum da çocuk büyütmek hele bu zamanda çok zor. Önceden de zordu ama şimdi ortalıkta bu kadar piskopat bu kadar sapık varken çok çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…