Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy ben bunu kaçırmışım gerçekten mi.cok ama çok sevindim canım ya,inslahh bebeğin seninledir.
Gece gece valla süper moral verdiniz,kocam şehir dışında olmasa ilişirdim yanına:)))
İnşallah öyledir ❤️ Minik mucizem benimledir umarım ❤️❤️❤️

Eklentiler

• 4943BA34-1720-4642-B338-0195B0F46A51.jpeg
    4943BA34-1720-4642-B338-0195B0F46A51.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 65
Teşekkür ederim canım. Yumurtlama gününden itibaren kasıklarımda ara ara batmalar oldu sonra bel ağrım başladı. Regl günümden bikaç gün önce süt beyazı akıntı geldi ve devam ediyor. Regl günümde göğüs hassasiyeti hissettim damarlar bşraz belirginleşmişti. Bi de ara ara hafif baş dönmesi yaşadım yerleşme kanaması olmadı. Umarım yardımcı olmuşumdur Hoppa

Son cümlenize kadar hepsi oldu daha önceden hamile kaldığım için ahaaaa dedim bu ay geliyor galiba bi tahlile gideyim gidene kadar adet geldi :) :)

Peki canim 18. Gun koyulastiysa reglin en erken 33. Yada 34. Gün gelmeliydi matematiğe göre.seninki kaçıncı gün geldi doğrumu acaba bu yumurtlamadan 14 gün sonra regl gelmesi hikayesi

Evet canım öyle oldu. Hayatımda ilk kez 32. Günde regl oldum bu ay hatta hamileyim diye şüphelendim ama değilmişim.Doğru yani..

Kızlar selam. Reglim 4 gün gecikti test yaptım az önce net çift çizgi çıktı ama fotoğrafı yükleyemedim :anneadayı: yarın sabah kan testi yaptırıcam inşallah

Hayırlı olsunn :KK76: Gözünaydın canım darısı tüm bekleyenlere inşallah :dua:

Günaydın kızlar ve beklenen gün geldi çattı kan vermeye gidiyorum...

Günaydın canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallah:KK200:

X