Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İş bulunur bebik bulunmazzzz . Hayırlı vakitte sağlıklı şekilde olsun inşallah :KK200: minikkuşa yatırım anneciği kafan dağılır hem süpriz olur belki de :anne:

Aynen ben de özellikle onun için çok sevindim iş olmasına :KK66: Başka şeylere yoğunlaşırsam kafaya bu kadar takmam evde olunca sabahtan akşama buralarda gezinip belirti arıyorum çünkü :KK70: Bakalım 2018 e hamile girebilecek miyim bu son şans 2018 için yani :KK28::mad:

Rica ederim canım :) Ben de neden koyulaşmadı diye kendimi yemiştim de geç yumurtlamışım meğer. Senin de öyle olabilir muhtemelen, stres yapma teste devam et :KK200:
Peki canim 18. Gun koyulastiysa reglin en erken 33. Yada 34. Gün gelmeliydi matematiğe göre.seninki kaçıncı gün geldi doğrumu acaba bu yumurtlamadan 14 gün sonra regl gelmesi hikayesi

Aynen ben de özellikle onun için çok sevindim iş olmasına :KK66: Başka şeylere yoğunlaşırsam kafaya bu kadar takmam evde olunca sabahtan akşama buralarda gezinip belirti arıyorum çünkü :KK70: Bakalım 2018 e hamile girebilecek miyim bu son şans 2018 için yani :KK28::mad:
Hayırlı vakitte olsun . Benim en çok korktuğum şey sağlıksız gebelik . Allah korusun . Oluuurrrr kafaya takmayınca kesin olur . Burda süpriz oldu diye yazarsın belkimmm :KK31::KK71:

Harika haber hayırlı olsun . Ağrın sızın falan oldu mu bize biraz anlatır mısın :KK49:
Teşekkür ederim canım. Yumurtlama gününden itibaren kasıklarımda ara ara batmalar oldu sonra bel ağrım başladı. Regl günümden bikaç gün önce süt beyazı akıntı geldi ve devam ediyor. Regl günümde göğüs hassasiyeti hissettim damarlar bşraz belirginleşmişti. Bi de ara ara hafif baş dönmesi yaşadım yerleşme kanaması olmadı. Umarım yardımcı olmuşumdur Hoppa

Teşekkür ederim canım. Yumurtlama gününden itibaren kasıklarımda ara ara batmalar oldu sonra bel ağrım başladı. Regl günümden bikaç gün önce süt beyazı akıntı geldi ve devam ediyor. Regl günümde göğüs hassasiyeti hissettim damarlar bşraz belirginleşmişti. Bi de ara ara hafif baş dönmesi yaşadım yerleşme kanaması olmadı. Umarım yardımcı olmuşumdur Hoppa
Benim kasık ağrılarım devam ediyor hafif hafif . Hoşuma gitmiyor bu durum :KK49: Ben de yarın kan vereceğim bakalım ne diyecekler :emir_bebek:

Benim kasık ağrılarım devam ediyor hafif hafif . Hoşuma gitmiyor bu durum :KK49: Ben de yarın kan vereceğim bakalım ne diyecekler :emir_bebek:

Yeniden test yaptım bugün pozitif çıktı . Bel ağrımı yolculuğa bağladım ama tam olarak emin değilim tabii o_O Ara ara çok az şiddeti olan batmam var şu an sadece :KK45:
Ayyy ben bunu kaçırmışım gerçekten mi.cok ama çok sevindim canım ya,inslahh bebeğin seninledir.
Gece gece valla süper moral verdiniz,kocam şehir dışında olmasa ilişirdim yanına:)))

X