Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CYMERA_20171109_004609.jpg

Kızlar ovulasyon testim hep böyle silik,bugün 13 gündü yarın 14. Daha koyulasackmi yoksa bu kadarmi kalacak t harfi

Herkesin en basitinden ne kadar ugrastigini biliyoruz canim :))))))
Valla insan hayatinda kac kez yasayabilir ki boyle bi sevinci?Onların içi gecmis :)))))

Bide cidden herkesin kendine kiymetli ama zorluk denen seyi ceken biliyor.Sukrediyoruz ama korkularda bitmiyor sonucta.
Bende bilmek istemezdim beta fln ama korunmadan sonra kalirsam mecbur takip ettirecem.

Sen bosver onlari :)))))))))

Boşverdim valla. Onlar da biliyor da işine gelen yok :) ben ilk ay silik cizgiyi negatif sanırken hamil kaldim ama düştü sonra ogrendim öğrenmek ayıp degil:))

Hissediyorum diye diye getirdin valla bebişi helal olsun maaşallah ❤️ :halay: Çook sevindim hayırlısıyla kucağına aldığın günler nasip olsun:dua: Darısı da bize olsun inşallaahh :bicak:
Ben de yarın işe başlıyorum yeni iş ve bebek çalışmaları nasıl olur bilmiyorum kafam çok karışık yaa.. Hamile kalsam işten çıkarırlar mı düşüncesi.. Bebek olayını da ertelemek istemiyorum bi yandan yaşım 30 artık anne olmak istiyorum. Ne yapıcam bilmiyorum :KK51::KK51:

Hissediyorum diye diye getirdin valla bebişi helal olsun maaşallah ❤️ :halay: Çook sevindim hayırlısıyla kucağına aldığın günler nasip olsun:dua: Darısı da bize olsun inşallaahh :bicak:
Ben de yarın işe başlıyorum yeni iş ve bebek çalışmaları nasıl olur bilmiyorum kafam çok karışık yaa.. Hamile kalsam işten çıkarırlar mı düşüncesi.. Bebek olayını da ertelemek istemiyorum bi yandan yaşım 30 artık anne olmak istiyorum. Ne yapıcam bilmiyorum :KK51::KK51:
Hiç kendine dert etme canım benim . Çalışmaya başla hatta doğum izniyle maaş bile alırsın belki belli mi olur :KK200: Dedim dedim de bakalım sağlıklı bişiydir umarım :bicak: bide onu bebek haline getirene kadar beklemek var hepsi ayrı dert :deli:

Allah allah 4 gündür en koyu hali bu,yarında 14.gun demekki daha geç yumurtlayacagim

Canım ben de yaptım geçen ay, 14-15. Günlerde koyu çıkmayınca sinir oldum test bozuk sandım ama yapmaya devam ettim ve 18. Günde kopkoyu çıktı. Pes etme yani daha var demek ki

Canim benimde sizi seklinde belim agriyo 2 gun once basladi kasik agrisiyla birlikte su gibi akintimda vardi bugun beyaza dondu oyle kotu koku galan yok mantar degil buyuk olasilik ama bu bel agrisina anlam veremedim bugun bi test yaptim tabiki negatif ama hergun yapcam yinede bakalim belkide tutmistur bir surpriz olur insallah. Bu arada gebeligin tadini cikar kafana hic bisry takma cok arastirma en guzel zamanlarin keyfini sur
Ama canım çok etken belirti için . Ben de anlamadım şimdi senin ağrını . Nerdeyse 9-10 gün var . Bi ihtimal erken döllenmeyse belkiiiiiiiiiiiiiii olabilir diye düşünüyorum . Hadi inşallah diyelim :KK200:

Canım ben de yaptım geçen ay, 14-15. Günlerde koyu çıkmayınca sinir oldum test bozuk sandım ama yapmaya devam ettim ve 18. Günde kopkoyu çıktı. Pes etme yani daha var demek ki
18 mi oooooo o zman olabiliyor demekki.cok sağol canım içimi rahatlattin

Hiç kendine dert etme canım benim . Çalışmaya başla hatta doğum izniyle maaş bile alırsın belki belli mi olur :KK200: Dedim dedim de bakalım sağlıklı bişiydir umarım :bicak: bide onu bebek haline getirene kadar beklemek var hepsi ayrı dert :deli:

Çıkarırlarsa da kendileri kaybeder ne yapalım :KK48: Daga fazla ertelemek istemiyorum bebişi çünkü, hayırlısı olsun inşallah. Sana da beklemek zor şimdi ama tatlı heyecnlar bunlar canım sağlıkla büyüsün göbüşünde ve doğunca :KK15:

Ama canım çok etken belirti için . Ben de anlamadım şimdi senin ağrını . Nerdeyse 9-10 gün var . Bi ihtimal erken döllenmeyse belkiiiiiiiiiiiiiii olabilir diye düşünüyorum . Hadi inşallah diyelim :KK200:
Canim bebek yerlesirkende olabilirmis bel ve kasik agrisi hamilelik belirtisi olarak tabiki cok erken bakalim bekleyip gorcez

Bu seninkiler kaçıncı gündü canım baya koyulasmis
11. Gün kuzum benimki . Hatta kullandığım bu programdan 2 gün öncesinde pozitif çıktı . Ben de kendimce o yüzden tutturamamış olduğumuzu düşündüm

Eklentiler

• 8784F1AA-C11C-45F2-B959-0940B4A95029.jpeg
    8784F1AA-C11C-45F2-B959-0940B4A95029.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 38
Çıkarırlarsa da kendileri kaybeder ne yapalım :KK48: Daga fazla ertelemek istemiyorum bebişi çünkü, hayırlısı olsun inşallah. Sana da beklemek zor şimdi ama tatlı heyecnlar bunlar canım sağlıkla büyüsün göbüşünde ve doğunca :KK15:
İş bulunur bebik bulunmazzzz . Hayırlı vakitte sağlıklı şekilde olsun inşallah :KK200: minikkuşa yatırım anneciği kafan dağılır hem süpriz olur belki de :anne:

11. Gün kuzum benimki . Hatta kullandığım bu programdan 2 gün öncesinde pozitif çıktı . Ben de kendimce o yüzden tutturamamış olduğumuzu düşündüm
Bende bu programı kullanıyorum ona gore bugün yumurtlama gunum ama değişiyor demkki.zaten benim reglim bir geç gelir bir erken,demekki bu sefer 2 3 gün geç gelecek

X