Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm aslında sımdı gıtsen bıle kese görunmez ultrasondan bakmıyo gıcık doktorlar hcg 1500 ustunde olunca bakıo devlettekı doktrlar özele gıdıyosan sıkıntı yok ben bı hafta daha bekle derım aslın
Ben zaten betahcg takibi yapayım diye şimdi sağlık ocağına geldim . Takipli doktorum Batman da ben şu an Ankaradayım :KK49: kanda da çıktığını göreyim de içim rahat etsin yarın da kadın doğumcu ne derse artık :anne:

Dur ozaman sen stres yapma gününede vardı zaten sanırım bir geçsin hayırlıysa belki geç döllenme falan olur belki inşllah:)

Çok zor kalktım kendimi sürükledim resmen :dondurma: inşallahhhhh :eek: benim tahminimce şu an 2 haftalık falan çok yüksek değerler çıkmaz mıhtemelen . Tabii benim bilgim dışında erken döllenmediyse :emir_bebek:
Tatlı güzel yorgunluklar bunlar şimdi kanla ispatla bütün nazlılığını kullan ben bir hamile kalsam eşime neler yapacam erkekler rahatlar biz mücadele ederken biz yumurtlama takip et ağrı takip et bir de olmadı regli oldu 2 gün bunalıma gir bir gelse bebiş neler yapacam babasına:)))))

Canım ben iki ay önce Türkiye geldiğimde her seferinde özele gidiyorum diye bende gittim devlet hastanesine betayı göremedim netten bende hastaneyi arayıp rica edip öğrendim
hayır yani ben hcg yi öğrenmek için gittim onun dışında tüm testler var çok saçma değilmi sinir oldum ya

şimdi ben bu 0.44 e inanmalımıyım kızlar belkide yok oyalamak için bilerek salladı ne biliyim ben şimdi

şimdi ben bu 0.44 e inanmalımıyım kızlar belkide yok oyalamak için bilerek salladı ne biliyim ben şimdi

Oyalamak icin yalan soylemez sanmam ama dosyalarin cikarken onuda vermeleri lazim.Zaten sistemde hepsi ayni sayfada cikar.
Ya en ustte ya en altta yaziyor mutlaka.Onu ne diye ayirmis cikti almamislar ilginc.

Oyalamak icin yalan soylemez sanmam ama dosyalarin cikarken onuda vermeleri lazim.Zaten sistemde hepsi ayni sayfada cikar.
Ya en ustte ya en altta yaziyor mutlaka.Onu ne diye ayirmis cikti almamislar ilginc.
elimdeki çıktıda yok netten laboratuvar sonuçlarıma baktım oradada yok :KK43:

Tatlı güzel yorgunluklar bunlar şimdi kanla ispatla bütün nazlılığını kullan ben bir hamile kalsam eşime neler yapacam erkekler rahatlar biz mücadele ederken biz yumurtlama takip et ağrı takip et bir de olmadı regli oldu 2 gün bunalıma gir bir gelse bebiş neler yapacam babasına:)))))
Akşama kadar ben ona pervane oluyordum sıra onda inşallah .. Rabbim sağlıklı gebelik sağlıklı yavrular basip etsin hepimize inşallahhh :KK200:

X