Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora gittim ama kese gözükmedi 2 hafta sonra gel dedi
Kız aylardır burdasın 25 ile kese görülür mü hiç.. kesenin alttan görünebilmesi için beta en az 1500, karından görünebilmesi için de beta 5000 civarı olmalı. Senin gebelik daha çok yeni. İki hafta sonra gidince görürsün bebişini :)

Tatile gidicem bide haftaya o yuZden gittim sormaya ama devlete ay adamda bi suratsiz görmen lazim ne bat yarin 23 normal mi ki dune göre bılmıorn

Merhaba arkadaşlar,
Ovülasyon testimde Pazartesi günü çift çizgiyi gördüm ama o gün maalesef eşimle birlikte olamadık (çizgilerin ikisi de aynı renkti).Ertesi gün tekrar test yaptım ama çizgi silikleşmeye başlamıştı.Testi 11 gibi yapmıştım ama saat gece 1 gibi ancak birlikte olabildik.Sizce tutma ihtimali nedir ? Geç mi kaldık acaba ?

Ben diyecegdimmm:)25 le ne kesesi diyye Kız dur daha Asya ayaz kılıklı seni,sakinn:)Evhamlı bunlar anacım:)

Tatile gidicem bide haftaya o yuZden gittim sormaya ama devlete ay adamda bi suratsiz görmen lazim ne bat yarin 23 normal mi ki dune göre bılmıorn
Muhtemelen geç döllenme olmuştur ama
Yarın tekrar kan verip beta artışına bi baktır istersen. Sağlık ocağına gidip verebilirsin

Vosvikim bu yorumuna koptum ya :)) allam ben de boyle heyecandan tum bildiklerimi unutayim, cift cizgi gordugum an asereyim falan istiyorum yaa :) bat'a 6 :) senin taramalar falan hersey yolunda mi kusum?

Bence geç kalmadın canım. yumurtan çatlamıssa bile 24 saat yaşıyor.

Şu an için her şey yolunda görünüyor kuzum. Darısı senin başına davşanım ❤❤❤ inşallah en kısa zamanda görürsün çift çizgiyi ❤❤❤ 3 gün sonra patlat bi test hele
Vosvikim bu yorumuna koptum ya :)) allam ben de boyle heyecandan tum bildiklerimi unutayim, cift cizgi gordugum an asereyim falan istiyorum yaa :) bat'a 6 :) senin taramalar falan hersey yolunda mi kusum?

Selamlar canlar:) kan seviyenize en son ne zaman baktirdiniz.? Özellikle benim gibi tansiyon u düşük olanlara söylüyor um kan seviyem cok düşmüş ilaca baslicam sizlerde baktirin:))
Bende bu hafta baktırdım mide bulantısı istifradan içemiyordum kan ilaçlarını kan 9 düşmüş ferritin 4 demirde 24 baya düşmüş .. fmf içinde ilaç kullanıyorum oda düşürüyordu zaten ilaç içmekten. Bıktım

Birde kızlar birsey dicem neden böyle hissediyorum bilmiyorum sanki bebeğim kız ama de erkek diyor gibime geliyor :) organ taramasını yaptırıcm yakın zamanda orada dr net görür demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…