Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belli olmaz canım regl gelmeden Ümit kesme derim ben.. iş konusunda da bunaldıysan çık canım kafan rahatlar biraz en azından
öyle vala artık nete bile bakamıyorum iyice stres oldum bazen stresten sırtımın gerildiğini hissediyorum eşimde dedim ben burdan çıkmadan hamile kalamıcam sanki ,sonra çıksam diyorum yeniden iş ara görüşmeler çok sıkıcı geçiyor o süreç yaşımda var 33 1 yıldır evliyiz millet sen çocuk yaparsın işi aksatir vs vs diyede düşünüyorum iki arada kaldım

öyle vala artık nete bile bakamıyorum iyice stres oldum bazen stresten sırtımın gerildiğini hissediyorum eşimde dedim ben burdan çıkmadan hamile kalamıcam sanki ,sonra çıksam diyorum yeniden iş ara görüşmeler çok sıkıcı geçiyor o süreç yaşımda var 33 1 yıldır evliyiz millet sen çocuk yaparsın işi aksatir vs vs diyede düşünüyorum iki arada kaldım
O Zaman kendini rahatlatacak bi şeyler bulmaya çalış ben evdeyim sürekli aklıma geliyordu sonra dedim bi kendine gel ya Rabbim vermicekse bununla imtihan edecekse napcan çıkmaza giriyodum kimseyle konuşmuyorum kimseye gidip gelmiyorum falan en sonunda kendime geldim şükür yat kalk düşünmek yerine hayattan zevk almaya bakıyorum :KK66:

işyeri çekilmez oldu iyice stres yumağı işyerleri vs vs sıkıntıları artık yoruldum 4,5 yıldır burdayım doydum :işsiz:
Dönem dönem hep yasıyoruz,ben hep diyorm her işyerinde sorun var.Biz de bi sorun olduğunda hemen ortalık ayağa kalkıyor.Sıfır hata istiyorz diyorlar,yok öyle bi dünya.Hata olmasa insanlar değişik illa canı sıkılan müşteri sikayeti yapıyor..İzne çıkabilirsen cık kafanı dağıt biraz derim canısıı.

Dönem dönem hep yasıyoruz,ben hep diyorm her işyerinde sorun var.Biz de bi sorun olduğunda hemen ortalık ayağa kalkıyor.Sıfır hata istiyorz diyorlar,yok öyle bi dünya.Hata olmasa insanlar değişik illa canı sıkılan müşteri sikayeti yapıyor..İzne çıkabilirsen cık kafanı dağıt biraz derim canısıı.
geçen hafta çıktık izne yine aynı kafadayım, gitmek istiyorum

geçen hafta çıktık izne yine aynı kafadayım, gitmek istiyorum
Valla o zaman maddi duruma bakcan kuzu,benim ameliyattı,dr kontrolleriydi kıprdıcak yerim yok suan:)Borc harç yoksa cık takıl evde biraz:)Ben de taksitleri falan Ekim 2019 da sıfırlıyorum:KK70: 1 sene daha kafa sissirmeye devam burda:KK70:

• Beğen
Reactions: Cac
Şifre vermediler canım doktorum da uyuz biriydi zaten bugün acile gidip kan veririm belki. Eşim de beklemek istemiyor cumaya kadar. İki gün kaldı hasta olmama bide hasta olurmuşum:110: belirti yok pek bende ama bakalım
Adet günün geçince başlıyor belirtiler canım benim adetten önce sadece iştahım açıldı diğer belirtiler adet günü geçince başladı

Geç döllenme olmuş olabilir benimkin erken döllenme olmuş üç gün kala 263 çıkmıştı
Kızlar çatlama iğnesi olan birinde nasıl geç döllenme oluyor ? Yani iğneden sonra 36 saat öncesi yada sonra zaten çatlamıyor mu ?

Selamlar canlar:) kan seviyenize en son ne zaman baktirdiniz.? Özellikle benim gibi tansiyon u düşük olanlara söylüyor um kan seviyem cok düşmüş ilaca baslicam sizlerde baktirin:))

X