Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu erken gebelik testi ama adet olmama 3 gün var. Normal gebelik testinde çıkar mı ki? Garip bir kadındı zaten anlamadım ki iki test yaptım ikisinde pozitif dedim sen onlara bakma güvenilirliği yok dedi
Silikti olsa çıkar canım bunda bariz belli asıl sen o doktora bakma

Canm pozitif görünüyor cumayi bekleme sana şifre verdiler mi yarın bak netten.nete hemen dusuyor eğer vermedilerse ya ara iste yada yakinsa git iste canm
Şifre vermediler canım doktorum da uyuz biriydi zaten bugün acile gidip kan veririm belki. Eşim de beklemek istemiyor cumaya kadar. İki gün kaldı hasta olmama bide hasta olurmuşum belirti yok pek bende ama bakalım

N

Normal test al ama adet gununu bekle canm.ben çok araştırıp çok guvenilir bı test almistim hemen çıkardı saniyesinde ve yanılma payı yüzde 1 di.ama kaset testlerde pek yanılma yok
Normal günüme iki gün var zaten iki güne de test sonucu çıkar ben hemen öğrenmek istiyorum canım

Şifre vermediler canım doktorum da uyuz biriydi zaten bugün acile gidip kan veririm belki. Eşim de beklemek istemiyor cumaya kadar. İki gün kaldı hasta olmama bide hasta olurmuşum belirti yok pek bende ama bakalım
Canm herkesde belirti olmayabilir en guzeli 2-3 gün daha beklemek bence

Amin canım ya keseyi falanda görelimde
tebrik ederim canım öncelikle hiç merak etme hepsi sıra ile olacak biraz strese gireceksin tabi bu hafta okey hamilelik var ee dış gebelikmi normal mi stresi ıkı hafta e kese gozuktu bebek dıceksın snra gene bı bekleme bu sefer kalp atısı da var yuppiiii hiç strese sokmayın kndinizi sag salım hepimiz kucaklarımıza alacagız bebıslerımızı ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…