Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel haber verirsin umarim
Belirti var mi peki?
Canım doktoruma mesaj attım aşılama yaptıralı 13. Gün kan versem çıkar mi diye oda verebilirsiniz dedi evden çıkarken afedersiniz lavaboya gittim küçük bir kırmızı sıvı geldi gittim kan verdim geldim devamı gelmiş mi diye baktım gelmemiş adetime daha 4 gün var
Dün akşam da biraz yoğun geçti kasikgima sancı girmişti biraz uzanmistim ama hastalığım yakın pek de umutlanma k istemiyorum meraktan gittim şimdi kan verdim ışte A April wind babyloading87

Umudunu kaybetme, bazen hamilelik olsa da boyle kanama olabiliyormuş. Benim ikinci aşılamam. Bu 8.ay,7 aydır hep negatif. O yuzden insan bu ay da olmayacak herhalde gozuyle bakıyor ister istemez ama yine de umudumu kaybetmek istemiyorum ben. Olmazsa da yapacak bisey yok. Denememiz gereken ne varsa sırayla yapcaz:)

Aynen haklısın bir buçuk yıllık evliyim ilk asilamayi aralık ta yaptık bu ayda yani 5 temmuzda 2. Aşılama yi yaptık

Bu erken gebelik testi ama adet olmama 3 gün var. Normal gebelik testinde çıkar mı ki? Garip bir kadındı zaten anlamadım ki iki test yaptım ikisinde pozitif dedim sen onlara bakma güvenilirliği yok dedi

Bugün çok yoğundu gidemedim ama yarın gitmeye çalışacağım bekleyemem cumaya kadar sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…