Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır madalya mi veriyorlar. Hamile kalanlarda bir trip bir bi şeyler. Çok yakın arkadaşım vardı eski nickim de . Onu sildim şifresi de gidince yeni aldim. Alir almaz yazdim ona hamile imis tebrik edeyim dedim mesajım su: canimmmm ben geldim ben x nasılsın bebeğe cok sevindim cevap su: aa merhaba canim hg
sagolasin iyim

Yazık yazık.
Kimileri nazardan falan korkuyor ya ondandirr zaaaar :)

Kimileri nazardan falan korkuyor ya ondandirr zaaaar :)

Bizde bi laf var. Nazar ata binmiş de seni mi arıyormuş bırak allasen derler. :kahve:
Nazardan korkan takvim eklemez şimdi görür o buraya yazdigimi sakin bana mesaj atmasın istemiyorum asla
:KK11:

Ay beni sicak bastı gene :ruh:

He valla ya uyku uyuyamiorum dusunmekten ilac icecem bugun kacinci gunum bugun sumu oldu bumu oldu demekten.. bide simdi yok yumurtlama gunu yok ertesinin ertesi ayy yoruldum haaa azcik baska sayfalarda takiliriz cnm napalimm :))

Bdv de yorumcu ol. Ne bileyim yemek bölümü var bugün ne giydim bölümü var hepsi google dan nerdeyse ama oyalar yani:KK48:

Bizde bi laf var. Nazar ata binmiş de seni mi arıyormuş bırak allasen derler. :kahve:
Nazardan korkan takvim eklemez şimdi görür o buraya yazdigimi sakin bana mesaj atmasın istemiyorum asla
:KK11:

Ay beni sicak bastı gene :ruh:
Ahaaah dogru söylüyorsun cnm insanlar diye diyee olumsuzluklari kendileri cekiyilallaa ustlerine konuyu degistirelim cnmm ben sana bi cam daha acayimda rahatla barii kizz daha ilk aydan ne kadar basti sana boyleee aman amaaan yaz hamileligi yasayacaz cnmm nasi gececek o haziran temmuz bakalim

Bdv de yorumcu ol. Ne bileyim yemek bölümü var bugün ne giydim bölümü var hepsi google dan nerdeyse ama oyalar yani:KK48:
Yemek candir yaa ohhh miss konus konis acik sonra yap ye olmazsa nie olmadi die tuzunu yagini tartis usenme bidaha yap.. ayy benim minnaaklarim var zaten ben onlarla ugrasirim azicikta yarismamiz falan var ööreeetmenim öreeetmenim die geziniyolar etegimde ahaha

Yemek candir yaa ohhh miss konus konis acik sonra yap ye olmazsa nie olmadi die tuzunu yagini tartis usenme bidaha yap.. ayy benim minnaaklarim var zaten ben onlarla ugrasirim azicikta yarismamiz falan var ööreeetmenim öreeetmenim die geziniyolar etegimde ahaha

Ohh miss daha ne olsun :))

Kizlar yardimlariniza ihtiyacim var. Bugun catlatma ignesinin 7.günü. Ayrica 7 gündür Progestam iciyorum. Aksam 9 gbi ictim hapi 10 gbi baş donmem basladi daha öncede kullandım hic boyle birşey olmadi. Mutfaga giderken tutunarak gittm eşim pesimden geldi hatta duserim diye. Bebek yerlesiyorsa boyle birsey normal mi sizce ??

Gaza gelip simdi vazgececem haaa zaten nasi tatile gidecem onu dusunuyorum agustosta allahim nasip ederse dogum yapacak olinca haziran temmuza hoca gobusumle denizde falan asagi asagi cekmezmi yawww :))

:)) ay oldun da dert o olsun. Ben hiç kendimi o halde hayal edemiyorum. Bir düşük bir kurtaj sonrasi karin büyümesi hayalim uçtu gitti . Sanki cok zormuş gibi geliyor 2 ayı geçmek

Canim belinde agri oldumu hic akinti bide bildigin adet olcam gibi belim agriyo bat 17 kasim adet belirtisi icinde cok erken
Benim normalde çok belim ağrımaz uçakla yolculuk yaptım ondan oldu diye düşünüyorum ama cumartesi biraz bel ağrım oldu . Akıntım bugün kesildi biraz biraz . Şu an sadece sağ tarafımda gerilmeli batmalar var kuzum . Gün içinde çok inceden adet sızısı yokladı beni ama hissedilir hissedilmez gibi çok çok az

Benim normalde çok belim ağrımaz uçakla yolculuk yaptım ondan oldu diye düşünüyorum ama cumartesi biraz bel ağrım oldu . Akıntım bugün kesildi biraz biraz . Şu an sadece sağ tarafımda gerilmeli batmalar var kuzum . Gün içinde çok inceden adet sızısı yokladı beni ama hissedilir hissedilmez gibi çok çok az
Canim benimde sizi seklinde belim agriyo 2 gun once basladi kasik agrisiyla birlikte su gibi akintimda vardi bugun beyaza dondu oyle kotu koku galan yok mantar degil buyuk olasilik ama bu bel agrisina anlam veremedim bugun bi test yaptim tabiki negatif ama hergun yapcam yinede bakalim belkide tutmistur bir surpriz olur insallah. Bu arada gebeligin tadini cikar kafana hic bisry takma cok arastirma en guzel zamanlarin keyfini sur

Birde saklandım sananlar var. :KK54:Mesela bi konuya yazıyor ki "ay ben istemiyorum esim cok hevesli ben günümü bile bilmem"baska konuya da "kizlar adetime 11 gun var testine bakar mısınız" . Sonra da deve kuau misali saklandım sanıyorlar. Bizzat abimin karısı 3 4 ay test yapa yapa kafayı yedi şimdi oldu çocuğu diyor ki testi abine veri verdim al bak diye oda hamilesin dedi ben hic panik yapmamıştım kan testi bile vermedim beta hcg ne demek bilmm ne.:ukala::sus: Boğacağım bu insanlari. Hayır uğraştım de ne olacak uğraştım de ben ikinciye 4 ay uğraştım :KK34:yoruldum hatta tovbest:-)

Herkesin en basitinden ne kadar ugrastigini biliyoruz canim :))))))
Valla insan hayatinda kac kez yasayabilir ki boyle bi sevinci?Onların içi gecmis :)))))

Bide cidden herkesin kendine kiymetli ama zorluk denen seyi ceken biliyor.Sukrediyoruz ama korkularda bitmiyor sonucta.
Bende bilmek istemezdim beta fln ama korunmadan sonra kalirsam mecbur takip ettirecem.

Sen bosver onlari :)))))))))

X