Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba. Benim adetlerim çok düzenlidir Bat 6-7 kasım olması gerekiyordu ama gelmedi.Bat tan iki gün önce sanki adetimin ilk günü gibi sancı çektim ama kanamam olmadı daha sonra geçti. Göğüslerde hassasiyet, uçlarında yanma, kasıklarda batma, aşırı sarıya dönük kokusuz bol bol akıntı yaşadım bu süreç içinde.Bugün sağ tarafımda çok şiddetli bir batma hissettim birkaç saniye sürdü. Evde gebelik testi yaptım ikinci çizgi anında silik çıktı. Ama gün içinde hafif pembemsi akıntım oldu sildikçe geliyodu. akşama doğru kesildi tam sevindim derken şimdi de çok açık renkli kanama yaşıyorum bir iki damla geldi wcde sildikçe geliyo ağrım yok sadece tek taraflı batmalar yaşıyorum. Göğüslerim dünden de dolgun ve hala hassas ateşim de hala 36.8. Sizce adet mi oluyorum böyle bi durum yaşayan var mı ? :110:
Testinim fotografni atar misin canim. Eger cizgi var ise kesinlkle dr git düşük tehlikesi vardir. Ihmal etme

@meyrac

Dün o uyurken kapattım sabah dondum diye uyandi yazik. Ben donmuyorum onu napacagiz. Bugün yalnızım kapattım en kisikta su anda. Boğazım şişecek gibi ateş ondan da olabilir 15 kasimda beli olur artik . Ayyy bura da cok sıcak dermişim :p bi yerleri acın başlık bi havalansin
Ahahhaa hemen surdan bi cam aciyim bacim sana azicikk serinlik gelsin :)) aman dikkat et ama sonra hastalanirsin allaaah muhafazaa :) benim belirtilerimde de vardi ateslenme falan ama bakalim kismet 3 araliga insallaah. Senin safaga az kalmis guxel haberler alirsin insallah cnmmm

Ahahhaa hemen surdan bi cam aciyim bacim sana azicikk serinlik gelsin :)) aman dikkat et ama sonra hastalanirsin allaaah muhafazaa :) benim belirtilerimde de vardi ateslenme falan ama bakalim kismet 3 araliga insallaah. Senin safaga az kalmis guxel haberler alirsin insallah cnmmm

Ay insallah bakalim ama testleri negatif gördükçe başka yerlere yormaya basladim belirtileri. Ama his olarak yani tamına yumurtlama günü gibi. Sıcağım sakinim göğsün hassas ama koyu renk değil oyle ütopik şekilde karpuzda dönüşmediler hala kelek

Cok teskkur ederim simdi siparis verecemde kararsiz kaldim yaa

ya bunlarda gündüzbi baska gece bi baska nasi anlicam bu testleri basabilcemmi bilemedim regl bittikten kacgun sonra basliyim ? Bide klomen bitti doktor haftaya catlatma ignesi yaparsa yine etkili olurmu kullanmam gerekirmi? Cok sordum hakkini helal et cnm gebe gebe yoruyorum seni ama idolsun :KK200:

Cok cok tesekkuerler an itibariyle laboquick onde gidiyor :deli:
Canim catlatma ignesi vurulduktan sonra yaptigin tüm testler koyu cift cizgi cikar. Igneden sonra test yapma.

Ay insallah bakalim ama testleri negatif gördükçe başka yerlere yormaya basladim belirtileri. Ama his olarak yani tamına yumurtlama günü gibi. Sıcağım sakinim göğsün hassas ama koyu renk değil oyle ütopik şekilde karpuzda dönüşmediler hala kelek
Negatif cikmasi cok normal cnm daha 1 hafta var sık disini azcik ne kalmis surda haftaya bugun ogreneceksin insalaah. Ama atesin yukselmeside buyuk bir belirti kasik agrisi ve sık wc ihtiyacın varmi yada gaz

Doktorum surekli cagiracakmi onuda bilmiorum ki bu ay kalamazsam hamile cok yipratim kendimi ya valla birakcam 1 yil falan korunmayi düşünüyorum. Gebelik testinde igneden 13 gun sonraya kadar cift cizgi çıkıyormus cnm zaten regl falanntoplam 25 gun oluyo kanda kesin cikar o süreci geçirdik ten sonra. Ama regl bitti bugun ve 1 hafta sonra doktor randevum bu surecte korunmalimiyim yoksa gun asiri tarzi calismalara basliyalimmi yumurtlama henuz olmaz sanirim. Ama yaa olursaaa!!
Gün aşirı devam et bence canim.

Canim catlatma ignesi vurulduktan sonra yaptigin tüm testler koyu cift cizgi cikar. Igneden sonra test yapma.
13 gun beklicem cnm oda işte bata 5 gun kalana kadar oluyor. Bide klomenle igne arasinda 6 gun varya o sirada ovulasyon yapayimmi iliski falan sikinti olurmu? Bilgin varmi acaba?

Negatif cikmasi cok normal cnm daha 1 hafta var sık disini azcik ne kalmis surda haftaya bugun ogreneceksin insalaah. Ama atesin yukselmeside buyuk bir belirti kasik agrisi ve sık wc ihtiyacın varmi yada gaz

Kasıkta ve adi lazim degil bölgede batma var. O bölgedeki igne batması gibi. Kasıkta ki yatarken gülünce bild hissedilir bi batma. Hamile değilsem ejderhaya dönüşeceğim herhalde .:KK53:

Benim guzel temennide bulundugum mesaj bile anormal bacim :) gecen angrybirds2 oynuyorum play storeden ustun beceriksizlik odulu almis adamim ben ahahhah :)

Bende hastaneye şikayet maili yazdim ama nasil ciddi nasil agir. Size gerekli mercilerde belgeler sunacağım falan falan sonuna ayi emojisi koymuşum. Tam yollamadan 1 sn once gördüm iptal ettim. Ayı nedir ya allah askina. Insanın hic mi elinin ayarı olmaz. D vitamini eksik dediler iyi içem dedim gecen bi ölçüldü olabilecek en yüksek 150imis hastane de benim 160. Canan karatay in bile 150 imis. Elimde ayar izan sıfır :KK75::deli:

13 gun beklicem cnm oda işte bata 5 gun kalana kadar oluyor. Bide klomenle igne arasinda 6 gun varya o sirada ovulasyon yapayimmi iliski falan sikinti olurmu? Bilgin varmi acaba?
Canim igne oldugun gune kdar ovulasyon testlerini yapmanda bi sakinca yok bence. Hatta adetin bittikten sonra gün aşirı degerlendir. Igne olursan da haber ver mutlaka. bende persmbe günü oldum ignemi. Haftaya belli olur insaallah

Kasıkta ve adi lazim degil bölgede batma var. O bölgedeki igne batması gibi. Kasıkta ki yatarken gülünce bild hissedilir bi batma. Hamile değilsem ejderhaya dönüşeceğim herhalde .:KK53:
Anaaaammm belirtiler baya bayaaa ben gebeyim ben gebeyim die bagiriyorr bacimm :)) yok cnm merak etme sen bisicige donusmeden guzel haberler alirsin insallaah :nazar: sade ve sadece nazar boncugu elim o salak seye dokuncak die cooook tirstimmmmmm:bicak:

X