Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kasıkta ve adi lazim degil bölgede batma var. O bölgedeki igne batması gibi. Kasıkta ki yatarken gülünce bild hissedilir bi batma. Hamile değilsem ejderhaya dönüşeceğim herhalde .
Ayy ara ara o batmalar bende de oluyor. Bugün alt bolgemde batma hissettim uzaniyordum hemde. Kasığım da coknadir de olsa oluyor. Ama diger tarafi buğun hissettim bnde

Canim igne oldugun gune kdar ovulasyon testlerini yapmanda bi sakinca yok bence. Hatta adetin bittikten sonra gün aşirı degerlendir. Igne olursan da haber ver mutlaka. bende persmbe günü oldum ignemi. Haftaya belli olur insaallah
Ayyyy senin az kalmis eger yumurtlama gunlerini guzel degerlendirebilmisseniz insallaah guzel haberlerini aliriz benim haftaya bugun olacak ignem bakalim yumrtalarim ne durumda buyumuslermi kac tane var heyecan simdiden basladi vallaaa :))

Anaaaammm belirtiler baya bayaaa ben gebeyim ben gebeyim die bagiriyorr bacimm :)) yok cnm merak etme sen bisicige donusmeden guzel haberler alirsin insallaah sade ve sadece nazar boncugu elim o salak seye dokuncak die cooook tirstimmmmmm

Insallahhh hepimiz su haberi alalim sonra soran olursa ayy hemen istediğimiz ay hamile kaldim diyelim. Şu an moda bu. Rabbim nasip etsin. Hemencik etsin

Çatlatma ignesi mi oldun canım. Belirtin varmi hic ? Bence bi test yapmalisın daha fzla bekleme bence

Evet çatlatma iğnesi oldum 16.gündü bugün..bel/kuyruk sokumu ağrım var şiddetli başaka belirgin birşey yok her döngüde yaşadiklarımız..

Ayy ara ara o batmalar bende de oluyor. Bugün alt bolgemde batma hissettim uzaniyordum hemde. Kasığım da coknadir de olsa oluyor. Ama diger tarafi buğun hissettim bnde

Yataktaydim Dün bi girdi sancı yukarı kaydım. Bildigin igne gibi. Iki ihtimal varmis ya idrar yolu enfeksiyonu ya gebelik kuzum

Insallahhh hepimiz su haberi alalim sonra soran olursa ayy hemen istediğimiz ay hamile kaldim diyelim. Şu an moda bu. Rabbim nasip etsin. Hemencik etsin
Ben kac aydir cebellesiyorum arkadasima anlattim pisss dioki ben ne zaman istesem gebe kaldim vallaa kocam ceketini atsa üstüme gebe kalcam dio dedim demekki hikmet cekette ahahahah :) ilkinde benimde hemen olmustu ama vakti zamani yetmeyince olmuyor iste hicbir sikinti yok ama olmuyir. Kocamin arkasindan is cevirdigm icinmi acep ahahah ama cnm kafaya koydum eger gebe deilsem kadinlar kulubu uygulamasinida silcem 1 yil falan koruncam daha sonra ins cok yoruldum vallaa zorum ne allah olmayana versin dicem sukur bi aslan parcam var zaten :)

Evet çatlatma iğnesi oldum 16.gündü bugün..bel/kuyruk sokumu ağrım var şiddetli başaka belirgin birşey yok her döngüde yaşadiklarımız..
Sabah test yap bence canım. Yumurtan cataldiktan sonra 14.günde adet olman gerekirdi zaten. E sende regl olmadigına gore bu iyiye isaret aslinda. Sabaha kadar bekle olmz isen test yap bnce varsa kesin cikar

Hahahahah ayyy koptum ya, ama gercekten oyle herkes oyle diyor bu aralar, hepsi 1 ayda hamile kaldilar
Bizede bulassin bizede bizede tedavi olaraktan olan ilk ayim bende hava atayim o zamansa :)) varsa tabikii daha yumurta halinda yavrucukkk

Hahahahah ayyy koptum ya, ama gercekten oyle herkes oyle diyor bu aralar, hepsi 1 ayda hamile kaldilar

Birde saklandım sananlar var. Mesela bi konuya yazıyor ki "ay ben istemiyorum esim cok hevesli ben günümü bile bilmem"baska konuya da "kizlar adetime 11 gun var testine bakar mısınız" . Sonra da deve kuau misali saklandım sanıyorlar. Bizzat abimin karısı 3 4 ay test yapa yapa kafayı yedi şimdi oldu çocuğu diyor ki testi abine veri verdim al bak diye oda hamilesin dedi ben hic panik yapmamıştım kan testi bile vermedim beta hcg ne demek bilmm ne. Boğacağım bu insanlari. Hayır uğraştım de ne olacak uğraştım de ben ikinciye 4 ay uğraştım yoruldum hatta tovbest

O tarz insanlardan bende nefret ediyorum. Ama yalandan bu tarz konusmalar yapmak hic hos değil

Allah bağışlasın insallah valla bende bu ay adet olursam doğru kısırlık bölümüne tekrar testler yaptıracağım sonra bekleyeceğiz hayirlisini

O tarz insanlardan bende nefret ediyorum. Ama yalandan bu tarz konusmalar yapmak hic hos değil

Hayır madalya mi veriyorlar. Hamile kalanlarda bir trip bir bi şeyler. Çok yakın arkadaşım vardı eski nickim de . Onu sildim şifresi de gidince yeni aldim. Alir almaz yazdim ona hamile imis tebrik edeyim dedim mesajım su: canimmmm ben geldim ben x nasılsın bebeğe cok sevindim cevap su: aa merhaba canim hg
sagolasin iyim

Yazık yazık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…