Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testinim fotografni atar misin canim. Eger cizgi var ise kesinlkle dr git düşük tehlikesi vardir. Ihmal etme

Ahahhaa hemen surdan bi cam aciyim bacim sana azicikk serinlik gelsin :)) aman dikkat et ama sonra hastalanirsin allaaah muhafazaa :) benim belirtilerimde de vardi ateslenme falan ama bakalim kismet 3 araliga insallaah. Senin safaga az kalmis guxel haberler alirsin insallah cnmmm

Ay insallah bakalim ama testleri negatif gördükçe başka yerlere yormaya basladim belirtileri. Ama his olarak yani tamına yumurtlama günü gibi. Sıcağım sakinim göğsün hassas ama koyu renk değil oyle ütopik şekilde karpuzda dönüşmediler hala kelek

Canim catlatma ignesi vurulduktan sonra yaptigin tüm testler koyu cift cizgi cikar. Igneden sonra test yapma.

Negatif cikmasi cok normal cnm daha 1 hafta var sık disini azcik ne kalmis surda haftaya bugun ogreneceksin insalaah. Ama atesin yukselmeside buyuk bir belirti kasik agrisi ve sık wc ihtiyacın varmi yada gaz

Gün aşirı devam et bence canim.

Canim catlatma ignesi vurulduktan sonra yaptigin tüm testler koyu cift cizgi cikar. Igneden sonra test yapma.
13 gun beklicem cnm oda işte bata 5 gun kalana kadar oluyor. Bide klomenle igne arasinda 6 gun varya o sirada ovulasyon yapayimmi iliski falan sikinti olurmu? Bilgin varmi acaba?

Negatif cikmasi cok normal cnm daha 1 hafta var sık disini azcik ne kalmis surda haftaya bugun ogreneceksin insalaah. Ama atesin yukselmeside buyuk bir belirti kasik agrisi ve sık wc ihtiyacın varmi yada gaz

Kasıkta ve adi lazim degil bölgede batma var. O bölgedeki igne batması gibi. Kasıkta ki yatarken gülünce bild hissedilir bi batma. Hamile değilsem ejderhaya dönüşeceğim herhalde .

Benim guzel temennide bulundugum mesaj bile anormal bacim :) gecen angrybirds2 oynuyorum play storeden ustun beceriksizlik odulu almis adamim ben ahahhah :)

Bende hastaneye şikayet maili yazdim ama nasil ciddi nasil agir. Size gerekli mercilerde belgeler sunacağım falan falan sonuna ayi emojisi koymuşum. Tam yollamadan 1 sn once gördüm iptal ettim. Ayı nedir ya allah askina. Insanın hic mi elinin ayarı olmaz. D vitamini eksik dediler iyi içem dedim gecen bi ölçüldü olabilecek en yüksek 150imis hastane de benim 160. Canan karatay in bile 150 imis. Elimde ayar izan sıfır

13 gun beklicem cnm oda işte bata 5 gun kalana kadar oluyor. Bide klomenle igne arasinda 6 gun varya o sirada ovulasyon yapayimmi iliski falan sikinti olurmu? Bilgin varmi acaba?
Canim igne oldugun gune kdar ovulasyon testlerini yapmanda bi sakinca yok bence. Hatta adetin bittikten sonra gün aşirı degerlendir. Igne olursan da haber ver mutlaka. bende persmbe günü oldum ignemi. Haftaya belli olur insaallah

Kasıkta ve adi lazim degil bölgede batma var. O bölgedeki igne batması gibi. Kasıkta ki yatarken gülünce bild hissedilir bi batma. Hamile değilsem ejderhaya dönüşeceğim herhalde .
Anaaaammm belirtiler baya bayaaa ben gebeyim ben gebeyim die bagiriyorr bacimm :)) yok cnm merak etme sen bisicige donusmeden guzel haberler alirsin insallaah sade ve sadece nazar boncugu elim o salak seye dokuncak die cooook tirstimmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…